r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Prey Anti Theft 1.7.8

Strona główna iOS Bezpieczeństwo Programy antykradzieżowe

Prey to oficjalna aplikacja mobilna usługi, która ma zabezpieczyć nasze urządzenia przed kradzieżą. Dzięki niej można śledzić ich położenie i np. wysłać wiadomość, bądź też uruchomić alarm.

Aplikacja Prey, jeśli tylko ma połączenie z Internetem, dyskretnie będzie informować o bieżącym położeniu telefonu lub tabletu na podstawie GPS-u lub triangulacji z WiFi. Do raportów dołączone będą zrzuty ekranu i zdjęcia zrobione aparatem skradzionego urządzenia. Niestety w przeciwieństwie do wersji dla systemu Android skradzionego urządzenia nie możemy zdalnie zablokować.

Jeśli podejrzewamy, że po prostu zaginęło w rozgardiaszu, można włączyć głośny dźwięk, nawet jeśli smartfon został wyciszony. Ponadto można wyświetlać na ekranie powiadomienia na życzenie.

Usługodawca gwarantuje, że wszystkie dane o położeniu i wrażliwe informacje są zbierane jedynie na wyraźne życzenie użytkownika i tylko właściciel urządzenia ma do nich wgląd. Aplikacja jest otwartoźródłowa, więc każdy zainteresowany może sprawdzić, co dokładnie robi.

Aplikacja Prey jest darmowa. Można z niej korzystać z darmowym lub płatnym kontem w usłudze Prey. Płatne konta pozwalają śledzić więcej urządzeń, a także zdalnie wymazać dane z urządzenia. W planach jest także możliwość odzyskiwania plików na odległość.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Prey odnajdzie skradzione urządzenia. Od dziś na darmowym koncie można więcej

19
10.11.2015  •  Anna Rymsza

Wielu producentów smartfonów i laptopów ma swoje rozwiązania, pozwalające znaleźć zaginione urządzenie lub zabezpieczyć je przed kradzieżą. Jeśli jednak ktoś chce kontrolować sprzęt różnych producentów w jednym miejscu, warto zainteresować się usługą Prey. Darmowego klienta Prey można uruchomić na Windowsie, Linuksie, Macu, Androidzie oraz iOS-ie. Urządzenia, na których zostanie zainstalowany, będą monitorowane i zostaną objęte ochroną. Ogromną zaletą Prey jest „lekkość”, gdyż praktycznie nie odczujemy obecności malutkiego programu działającego w tle, a poza tym trudno go będzie odnaleźć…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.