Prey Anti Theft Prey Anti Theft

Strona główna iOS Bezpieczeństwo Programy antykradzieżowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Prey to oficjalna aplikacja mobilna usługi, która ma zabezpieczyć nasze urządzenia przed kradzieżą. Dzięki niej można śledzić ich położenie i np. wysłać wiadomość, bądź też uruchomić alarm.

Aplikacja Prey, jeśli tylko ma połączenie z Internetem, dyskretnie będzie informować o bieżącym położeniu telefonu lub tabletu na podstawie GPS-u lub triangulacji z WiFi. Do raportów dołączone będą zrzuty ekranu i zdjęcia zrobione aparatem skradzionego urządzenia. Niestety w przeciwieństwie do wersji dla systemu Android skradzionego urządzenia nie możemy zdalnie zablokować.

Jeśli podejrzewamy, że po prostu zaginęło w rozgardiaszu, można włączyć głośny dźwięk, nawet jeśli smartfon został wyciszony. Ponadto można wyświetlać na ekranie powiadomienia na życzenie.

Usługodawca gwarantuje, że wszystkie dane o położeniu i wrażliwe informacje są zbierane jedynie na wyraźne życzenie użytkownika i tylko właściciel urządzenia ma do nich wgląd. Aplikacja jest otwartoźródłowa, więc każdy zainteresowany może sprawdzić, co dokładnie robi.

Aplikacja Prey jest darmowa. Można z niej korzystać z darmowym lub płatnym kontem w usłudze Prey. Płatne konta pozwalają śledzić więcej urządzeń, a także zdalnie wymazać dane z urządzenia. W planach jest także możliwość odzyskiwania plików na odległość.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!