r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Prezentacje Google 1.2017.50200

Strona główna iOS Biuro i firma Prezentacje

Prezentacje Google to aplikacja mobilna go tworzenia i obsługi prezentacji z pakietu biurowego Googla,. Oferuje także wsparcie dla formatów PowerPointa. Dzięki niej możemy edytować i tworzyć proste prezentacje.

Interfejs aplikacji dopasowano do pozostałych aplikacji pakietu. Dobrze wpasowuje się w styl iOS 7.0. Ekran główny prezentuje ostatnio otwierane dokumenty, u dołu po prawej znajdziemy przycisk tworzenia nowych, a po lewej u góry rozwijane menu

r   e   k   l   a   m   a

Zarówno edycja jak tworzenie oferują nam jedynie bardzo podstawowe i ubogie narzędzia. Na chwilę obecną możliwe są tylko drobne zmiany w tekście i układzie prezentacji. Domyślnie pliki zapisywane są w formatach Googla, ale z menu możemy wybrać eksport do popularnego rozszerzania pakietu Office.

Prezentacje Google w wersji mobilnej pozwalają udostępniać dokumenty oraz pracować na nich w grupie. Dostępne są za darmo. To na razie bardzo proste, ale prężnie rozwijane narzędzie.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Szablony plików w mobilnych usługach biurowych Google

1
OPROGRAMOWANIE 20.12.2015 | Łukasz Maślanka

W Dokumentach, Arkuszach i Prezentacjach Google na Androida, iPhonea oraz iPada wreszcie można korzystać z szablonów plików. Wcześniej ta funkcja była dostępna tylko w przeglądarkach internetowych. Google dodało nową opcję do zaktualizowanych aplikacji swoich usług biurowych, dostępnych na Androida i na iOS. Aby z nich skorzystać, należyu pobrać najnowsze wersje programów, a następnie użyć czerwonego przycisku Utwórz. Do niedawna pozwalał on stworzyć tylko nowy dokument, arkusz kalkulacyjny lub prezentację. Teraz możemy też szybko i wygodnie przejrzeć listę wzorów dokumentów. To ułatwi…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.