r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Prisma

Strona główna Android Grafika i fotografia Obróbka zdjęć i efekty
Pobierz program w oficjalnym sklepie Google Play
lub zeskanuj:

Prisma to popularna, bardzo ciekawa aplikacja do stylizacji zdjęć. Można w niej zastosować filtry inspirowane najpopularniejszymi dziełami sztuki. Za wszystkim stoi sztuczna inteligencja, która rozpoznaje temat zdjęcia i przygotowuje filtr.

Galeria programu

Prisma ma wbudowany aparat i można w niej zrobić zdjęcie, na które zostanie nałożony filtr, albo wybrać zdjęcie z galerii i przyciąć do kwadratowego kadru. Do wyboru mamy tu kilkadziesiąt stylów, klasycznych i nowoczesnych. Po utworzeniu filtru można wybrać dla niego intensywność, przesuwając palcem po ekranie.

Style są bardzo interesujące. Dzięki nim zdjęcie może wyglądać jak dzieło Picassa, Muchy, Hokusai, dadaistyczny kolaż, papierowa mozaika i wiele innych. By utworzyć filtr, trzeba mieć połączenie z Internetem.

Program rozszerzono również o funkcje społecznościowe. Zmodyfikowane zdjęcia można publikować, by miała do nich dostęp cała społeczność. Serwis potrafi wyświetlać propozycje nowo dodanych zdjęć na bazie lokalizacji użytkownika, by w pierwszej kolejności pokazywać te fotki, które zostały wykonane w najbliższym otoczeniu.

Prócz możliwości publikowania zdjęć bezpośrednio w serwisie, gotowe zdjęcie można udostępnić na Facebooku, Instagramie, lub zapisać w pamięci telefonu.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Prisma z funkcjami społecznościowymi – Instagram będzie miał konkurencję?

1
OPROGRAMOWANIE 21.12.2016 | Oskar Ziomek (o.zio)

Prisma, czyli jedna z najbardziej kontrowersyjnych aplikacji mobilnych do nakładania efektów na zdjęcia, wciąż stanowi obiekt dużego zainteresowania użytkowników. Niedawno prezentowaliśmy jej desktopową alternatywę, ostatnio natomiast światło dzienne ujrzała aktualizacja oryginalnej aplikacji, która dodaje do programu funkcje społecznościowe. Czy z czasem serwis Prismy stanie się równie popularny co Instagram? Dotychczasowe możliwości programu nie uległy zmianie. Nadal możemy przy jego pomocy zrobić zdjęcie (lub wybrać istniejący plik z galerii), a następnie nałożyć na nie jeden z filtrów,…

Prisma wkrótce zadziała offline, a artyści już dziś tworzą dzięki niej filmy

12
OPROGRAMOWANIE 24.08.2016 | Maciej Olanicki (b.munro)

Prisma to jeden z największych hitów wśród aplikacji mobilnych ostatnich tygodni. W ciągu zaledwie kilku dni od premiery media społecznościowe zasypały fotografie zmodyfikowane w sposób upodabniający je do dzieł sztuki, co szybko wywołało pojawienie się wielu klonów, których przygotowaliśmy kompletne zestawienie. Wkrótce dla miłośników malarskiej estetyki pojawi się w aplikacji nowa funkcja. Według Android Police zaawansowane filtry, które nakładają na zdjęcie filtry naśladujące konkretne style malarskie, będą działały lokalnie, bez konieczności połączenia z Siecią. Lokalna obróbka ma już…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.