PrivaZer PrivaZer 4.0.21

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Ochrona prywatności
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

PrivaZer to bezpłatny program, dbający o bezpieczeństwo i prywatność użytkownika. Aplikacja usuwa wszelkie ślady jakie tworzą się i zostają w komputerze w trakcie surfowania po Internecie, a także dokładnie oczyszcza dysk twardy z nieużywanych i niepotrzebnych danych.

PrivaZer to skuteczne narzędzie do skanowania, wykrywania i usuwania wszelkich śladów po surfowaniu po Internecie. Dokładnie skanuje najważniejsze lokacje na dysku twardym, w tym między innymi plik MFT (Master File Table), rejestr systemowy, katalogi tymczasowe, pamięć systemową, pobrane i zainstalowane aplikacje w systemie operacyjnym, a także lokacje oraz elementy związane z przeglądarkami internetowymi (cookies, historia przeglądanych stron, Appcache, HTML5 Storages).

Program obsługuje nie tylko zamontowane dyski twarde w komputerze, ale również zewnętrzne napędy HDD, pendrive`y, karty pamięci, odtwarzacze MP3 oraz urządzenia sieciowe typu NAS. Oprócz tego optymalizuje i przyśpiesza działanie zainstalowanych przeglądarek internetowych (poprawia błędy i oczyszcza profile), naprawia błędy w rejestrze systemowym oraz czyści pozostałości w plikach MFT, zwiększając wydajność systemu operacyjnego. Po zakończeniu procesu skanowania i usuwania, program wyświetla szczegółowe wyniki, podając dokładną listę plików i innych danych, które zostały całkowicie usunięte z dysku twardego.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Lekki nie obciąża komputera dokłab\dnie czyści
Nie znalazłem
ocena użytkownika
03.01.2017 01:35 • Recenzja do wersji 3.0.14

Naprawdę dobry program czyści dokładnie kompa wszystkie niepotrzebne pliki i zbędny syf dzięki niemu udało mi się odzyskać troszkę GB na dysku :) ocena 10/10

Prosta obsługa,częste aktualizacje i ulepszenia,niezawodność.
Dosyć długie czasowo pierwsze czyszczenie.
ocena użytkownika
04.07.2015 19:09 • Recenzja do wersji 2.32

Czyści dokładnie system.Chroni prywatność użytkownika.Usuwa historie przeglądania,dane dotyczące aktywności w necie,cookies,błędne i zbędne pliki rejestrowe.Umożliwia kasowanie zbędnych punktów przywracania systemu.Tworzy kopie zapasowa rejestru.