r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Privacy Eraser Free 4.32.5 Build 2481

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Ochrona prywatności
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Privacy Eraser Free to niewielkie narzędzie do ochrony prywatności użytkownika, które w połączeniu z ogólnodostępnymi rozszerzeniami oferuje potężne możliwości kompleksowego oczyszczania systemu z informacji o naszej aktywności. Swoim działaniem obejmować ona może dane tworzone przez przeglądarki stron WWW, system operacyjny Windows i zainstalowane w nim oprogramowanie.

Galeria programu

Program oprócz dużej skuteczności charakteryzuje się bardzo prostą obsługą i szybkością działania. Tuż po instalacji oferuje on użytkownikowi zestaw funkcji, umożliwiających oczyszczenie komputera z plików tymczasowych generowanych przez takie przeglądarki jak Internet Explorer, Firefox, Chrome czy Safari oraz system operacyjny Windows. W przypadku tego ostatniego Privacy Eraser Free potrafi usunąć informacje o najczęściej uruchamianych aplikacjach, historię wyszukiwania, zawartość schowka systemowego, opróżnić kosz, skasować zawartość folderu Temp, pliku wymiany itp.

Dodatkowo narzędzie wyposażone zostało w obsługę plug-inów, z pomocą których dodamy do niego obsługę innych aplikacji użytkowych często instalowanych na komputerach z systemem Windows. I tak oto użytkownik posiada możliwość poszerzenia funkcjonalności programu o 300 obsługiwanych dodatkowo pozycji, wśród których wymienić należy m.in. oprogramowanie ACDSee, Adobe Reader, Microsoft Office, WinZip, WinRAR, Real Player, Media Player i wiele, wiele innych.

W programie nie zabrakło również funkcji trwałego kasowania wybranych przez użytkownika plików i folderów, a także harmonogramu zadań, pozwalającego zautomatyzować jego działanie. Privacy Eraser Free obsługuje systemy plików FAT16/FAT32/exFAT/NTFS, oferując takie metody trwałego usuwania danych jak DOD 5220.22-M i NSA.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

skuteczność, bezpieczeństwo, wygląd
nie znalazłem
ocena użytkownika

Nie piszę zbyt często ale jeśli trafię na coś istotnego, to czuję się w obowiązku podzielić informacjami.
Po ostatnich problemami z CCleaner na moim komputerze (czyszczeni stało w miejscu a kiedyś 10-20 sek. i już)
i jak widać, nie tylko u mnie: http://antyweb.pl/ccleaner-alternatywy-czyszczenie-windows/ - musiałem go odinstalować
ale co w zamian?
Unikam jak ognia pakietów narzędziowych typu Glary Utilities (jego szczególnie. który obchodzi się z systemem
przy pomocy noża rzeźnickiego) no ale jeśli nie oczyszczanie systemowe (do którego trzeba mieć dużo cierpliwości
a skuteczność powiedzmy - taka sobie) to co?
Na szczęście są Dobre Programy.
Dzięki Redakcjo, że zamieściliście programy w dziale Ochrona Prywatności.
Wybrałem dwa, których akurat nie było na Antyweb: PrivaZer i Privacy Eraser oba free.
Po instalacji PrivaZer i odpaleniu - reinstalowałem system (z kopii zapasowej - to oczywiste przed "eksperymentami"
trzeba mieć). Z własnej winy, bo poszedłem z lenistwa na skróty, bez konfiguracji programu, choć jest świetny tutorial.
Poza tym to nie jest z założenia program zamiast CCleanera.
Mnogość ustawień, długość analizy i zapewne skuteczność no ale tego nie sprawdzę już :-).
Bo zainstalowałem drugi z wymienionych - Privacy Eraser.
No i jest świetnie. Program niego mi nie wywalił, ustawienia na starcie programu są bezpieczne, chcesz włączyć czyszczenie rejestru (jak bardzo musisz) to proszę bardzo. Ważne aby wejść w te ustawienia przed uruchomieniem skanowania. Do wyboru również tam język polski. No jestem pod wrażeniem. Co prawda dopiero 3 dni testuje.
Myślę, że zastąpi już na stałe CCleanera. Nie jest tak bardzo szybki ale nie o to idzie. Wykonuje swoje zadania rzetelnie.
Czyści przeglądarki, system (ale nie wszystko co popadnie, Enter, Enter .... a potem popatrz coś narobił)
Napisałem do producenta maila z podziękowaniem za świetny program, bo uważam, że Im się to należy.
Może działać w tle, nie obciąża zasobów komputera. Działam na ustawieniach domyślnych, nieco zmodyfikowanych,
które zawsze można zmienić a przekonuje mnie też to, że domyślne są tak bezpieczne dla użytkownika. Jednym słowem - polecam program.

11.10.2017 23:54 | Recenzja do wersji 4.29.0 Build 2400
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

0 nowych
filipiasty   3 #16 17.01.2018 01:12

Bardzo przydatny i skuteczny program. Nieco wkurzające mogą być być pojawiające się co kilka dni aktualizacje ale z drugiej strony oznacza to że autor dba o rozwój...Warto włączyć harmonogram czyszczenia i "zapomnieć" o programie :-) Robi dokładnie to do czego został stworzony

Astor44   2 #15 03.11.2017 20:48

Nieco klarowniejsza podróbka oryginału, czyli CCleaner'a.

KosiarzPL   5 #14 12.06.2017 16:38

Program bardzo dobry, niczego mi w nim nie brakuje. Prosty, czytelny i zrozumiały interfejs, bardzo dobrze czyści ślady po naszej aktywności w systemie, przeglądarkach i w zainstalowanych programach. Skanowanie troszkę trwa, ale efekt jest wart poświęcenia tych dwóch minut zanim ukończy skanowanie (czas pełnego skanowania jest zależny od tego co jest "za ptaszkowane" w ustawieniach). Troszkę irytują powiadomienia po każdym zamknięciu przeglądarki, ale da się to zmienić. Ponadto program jest lekki dla systemu, więc spokojnie może działać w tle i nie spowalnia pracy z komputerem. Dodatkowy plus za czarną szatę graficzną, która szczególnie późnymi wieczorami jest bardzo przydatna bo nie błyska kolorami jak inne programy :) Podsumowując: Programik polecam tym bardziej, że jest darmowy a jak na darmówkę oferuje dużo.

matowy   6 #13 16.05.2017 14:12

łatwy w obsłudze, to lubiee.

  #12 03.04.2017 18:01

Odkąd zaczął być free aktualizacja goni jedną za drugą.Cóż takiego musi się wydarzyć,by to robić.Zmiana systemu- to rozumiem.Zmiana aktualizacji przeglądarek- już naciągane,ale jeszcze warunkowo rozumiem.Specyfika pracy takich programów wcale nie wymusza 6-8 aktualizacji w ciągu roku.To banał marketingu.Poprzez kosmetyczne aktualizacje przypominają się,że istnieją. Tak robi też Ccleaner.Pośpiechem aktualizacji zostawiają nie naprawione błędy.A mam do Privacy żal do zostawionego w tyle błędu oprogramowania,bo od trzech aktualizacji muszę wiecznie po restarcie kompa uwiarygadniać polski język tłumaczenia.Niby nic,bo klik i już mam polish.Restart kompa i english papuga w kółko.

DanKar REDAKCJA  16 #11 09.03.2017 23:49

@letwor: Wersję językową zmienić można w ustawieniach programu.

DanKar REDAKCJA  16 #10 09.03.2017 23:49

@Anonim (niezalogowany): Program dostępny jest po polsku. Wersję językową zmienić można w ustawieniach programu.

  #9 03.03.2017 20:37

Wcale nie jest po polsku, nie wprowadzajcie ludzie w błąd. Polski jest tylko instalator

letwor   4 #8 21.12.2016 00:31

a jak zrobić język polski ?

krisluck60   8 #6 16.12.2014 19:23

Bardzo dobry program , Privacy Eraser Free 3.3.0 Build 1107 pl Co nowego? http://www.cybertronsoft.com/products/privacy-eraser/whats-new

herto   2 #5 16.06.2014 21:57

dzisiejsza aktualizacja posiada dodany język polski, można przy programie umieścić polską flagę, poza tym program dobry i godny uwagi, mam wersję pro, i nie czyści wolno jak podają niżej, pracuje szybko i sprawnie, polecam wypróbować.

memnon   8 #4 07.05.2014 15:16

Privacy Eraser Pro 2.2.0 za darmo też tu : http://www.giveawayoftheday.com/privacy-eraser-2-2-0/ .

marciano2222   12 #3 07.05.2014 13:32

Proszę :)
http://sharewareonsale.com/s/cybertron-privacy-eraser-pro-sale
wersja PRO

Autor edytował komentarz.
mareczek23   4 #2 07.05.2014 12:27

Dziś wersja Pro na Giveaway of the day, - Po oczyszczeniu przeglądarek nawet IE chodzi jak burza :) Polecam.

Tomnord15   6 #1 16.03.2014 18:33

Program ma ładny interface i rozbudowane opcje skanowania i czyszczenia. Ale strasznie wolno skanuje i czyści, zostaję przy Privazer.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.