ProduKey ProduKey 1.93

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

ProduKey to przydatne narzędzie do odzyskiwania kluczy produktów firmy Microsoft zainstalowanych na dysku twardym komputera z systemem operacyjnym Windows.

Zasada działania ProduKey jest bardzo prosta. Po uruchomieniu aplikacji na ekranie (w formie czytelnej tabelki) możemy zobaczyć nazwę produktu oraz klucz aktywacyjny/instalacyjny danego programu. Mowa chociażby o popularnych "okienkach" lub składowych pakietu biurowego Microsoft Office.

Narzędzie może to okazać się szczególnie przydatne, kiedy zamierzamy ponownie zainstalować daną aplikację (np. na innym komputerze jeśli posiadamy licencję wielostanowiskową lub ponownie po sformatowaniu dysku twardego), a nie dysponujemy instrukcją czy też nośnikiem, gdzie zapisany był klucz.

ProduKey oferuje możliwość zapisywania odzyskanych kluczy produktów do pliku tekstowego, dzięki czemu można je chociażby wydrukować lub przenieść utworzony dokument na dysk przenośny lub w jakiekolwiek inne, zdaniem użytkownika bezpieczne miejsce.

Uwaga!

  • Spolszczenie do programu dostępne jest w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Polskie lokalizacje (patrz: Programy powiązane).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

szybkość działania, łatwość obsługi
brak
ocena użytkownika
05.11.2016 14:02 • Recenzja do wersji 1.87

Mały i skuteczny program do odzyskiwania kluczy produktów firmy Microsoft. W zasadzie nie ma co pisać, program spełnia swoje zadanie. Instalacja bezproblemowa i szybka: od razu po uruchomieniu widać nasze klucze do produktów - także nawet osoby średnio-zaawansowane nie będą miały problemów z obsługą programu. Brak polskiego interfejsu nie przeszkadza. Jeśli można się o coś przyczepić to ewentualnie o konieczność instalacji, konkurencyjny program "Windows CD-Key Revealer" nie wymaga instalacji.