r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

ProduKey 1.91

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

ProduKey to przydatne narzędzie do odzyskiwania kluczy produktów firmy Microsoft zainstalowanych na dysku twardym komputera z systemem operacyjnym Windows.

Galeria programu

Zasada działania ProduKey jest bardzo prosta. Po uruchomieniu aplikacji na ekranie (w formie czytelnej tabelki) możemy zobaczyć nazwę produktu oraz klucz aktywacyjny/instalacyjny danego programu. Mowa chociażby o popularnych "okienkach" lub składowych pakietu biurowego Microsoft Office.

Narzędzie może to okazać się szczególnie przydatne, kiedy zamierzamy ponownie zainstalować daną aplikację (np. na innym komputerze jeśli posiadamy licencję wielostanowiskową lub ponownie po sformatowaniu dysku twardego), a nie dysponujemy instrukcją czy też nośnikiem, gdzie zapisany był klucz.

ProduKey oferuje możliwość zapisywania odzyskanych kluczy produktów do pliku tekstowego, dzięki czemu można je chociażby wydrukować lub przenieść utworzony dokument na dysk przenośny lub w jakiekolwiek inne, zdaniem użytkownika bezpieczne miejsce.

Uwaga!

  • Spolszczenie do programu dostępne jest w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Polskie lokalizacje (patrz: Programy powiązane).
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

szybkość działania, łatwość obsługi
brak
ocena użytkownika

Mały i skuteczny program do odzyskiwania kluczy produktów firmy Microsoft. W zasadzie nie ma co pisać, program spełnia swoje zadanie. Instalacja bezproblemowa i szybka: od razu po uruchomieniu widać nasze klucze do produktów - także nawet osoby średnio-zaawansowane nie będą miały problemów z obsługą programu. Brak polskiego interfejsu nie przeszkadza. Jeśli można się o coś przyczepić to ewentualnie o konieczność instalacji, konkurencyjny program "Windows CD-Key Revealer" nie wymaga instalacji.

05.11.2016 14:02 | Recenzja do wersji 1.87

Komentarze

0 nowych
przemyslaw-rapacz   6 #5 12.04.2017 02:10

Nie ufam takim programom. Teraz systemy potrafią zafałszować klucz produktu.

  #4 07.11.2016 11:04

A klucz do O
ffice 2013, 2016 jak wyciągnąć ? ProduKey nie daje rady.

Toscior   14 #3 03.11.2016 09:19

Małe. przydatne

  #2 03.11.2016 08:50

Ciekawe czy odczyta klucz zapisany w biosie.

Bogdan_G   19 #1 03.11.2016 00:30

ProduKey jest na stronie nirsoftu - także w spakowanym pliku zip i do niego jest spolszczenie. http://www.nirsoft.net/utils/product_cd_key_viewer.html
Zawartość spolszczenia wkleja się do folderu programu. Po wklejeniu można już usuwać folder spolszczenia (zipy też).
https://s18.postimg.org/4qspchz49/001757.png

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.