r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Promocja dla klientów Heyah – Internet naprawdę nielimitowany

Strona główna AktualnościINTERNET

Klienci Heyah korzystający z pakietu Smart XL mają powody do zadowolenia. W ramach promocji „Nielimitowany Internet Smart” będą oni mogli przez trzy miesiące płacić po 19,99 zł za nielimitowany dostęp do Internetu oraz nieograniczoąj liczby SMS-ów i MMS-ów . A zatem, w przypadku skorzystania z promocji zarówno w przypadku Internetu, jak i wiadomości, wysokość opłaty abonamentowej wyniesie 49,98 zł.

Po upływie trzech miesięcy za te samą usługę trzeba będzie zapłacić 69,97 zł. Najbardziej korzystne w całej ofercie jest to, że według regulaminu promocji na klientów nie zostaną rzeczywiście nałożone żadne ograniczenia w dostępie do zasobów Sieci. Nie została bowiem określona maksymalna ilość pobranych danych, po których nastąpi wyłączenie lub zawieszenie promocji. Uruchomienie usługi nielimitowanego dostępu do Internetu jest możliwe poprzez wprowadzenie na telefonie kodu *140*797# oraz na heyah.pl.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.