T-Mobile z darmowym Netfliksem – nie muzyką, lecz serialami chcą zdobyć klientów

T‑Mobile z darmowym Netfliksem – nie muzyką, lecz serialami chcą zdobyć klientów

T-Mobile z darmowym Netfliksem – nie muzyką, lecz serialami chcą zdobyć klientów
13.10.2016 14:32

Według ostatnio przedstawionych danych – W Polsce ponad 455 tys. numerów zostało przeniesionych pomiędzy operatorami w trzecim kwartale tego roku. To ogromna grupa potencjalnych klientów, którą chciałby przygarnąć każdy duży operator. W celu pozyskania nowych klientów, T-Mobile rozpoczął współpracę z Netfliksem, aby zapewnić swoim użytkownikom darmowy dostęp do serwisu VOD.

Aby utrzymać przy sobie klientów, operatorzy sieci komórkowej starają się podążać za trendami na rynku, chociaż najczęściej popularność nowych produktów czy usług zauważają z pewnym opóźnieniem. Mamy już oferty z darmowym Internetem na przeglądanie Facebooka czy niepobieraniem opłat za korzystanie z Messengera. Orange zapewniło darmowy dostęp do Spotify, a T-Mobile właśnie podpisało umowę z Netfliksem.

Już od soboty, 15 października, T-Mobile zaoferuje swoim klientom dostęp do Netfliksa. Z oferty będą mogli skorzystać pierwsi klienci oferty Supernet, którzy otrzymają za darmo zawartość słynnego serwisu VOD. Docelowo T-Mobile zaoferuje integrację płatności za usługę i umożliwi rozliczenie jej na jednej fakturze. Pozwoli to także osobom nieposiadającym karty kredytowej na opłacanie abonamentu Netfliksa.

Klienci, którzy wybrali ofertę Supernet w ofercie T3, otrzymają bezpłatny dostęp do zasobów Netflixa przez pełne cztery miesiące. Treści oglądać będzie można w jakości HD na dwóch urządzeniach jednocześnie. Promocja skierowana jest także dla aktualnych klientów T-Mobile, możliwa będzie zmiana oferty bez wydłużania okresu obowiązywania umowy.

Po upływie okresu promocyjnego, będziemy musieli zdecydować, czy chcemy przedłużyć subskrypcję Netfliksa i rozliczać się wraz z rachunkiem. Jak podaje T-Mobile, dodatkowe informacje o nowej promocji mamy znaleźć na stronie promocji. Jednak obecnie strona nie jest dostępna, powinna być uruchomiona do soboty.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (24)