Przeglądarkowe Stronghold Kingdoms przyciągnęło ponad 3 miliony graczy

Strona główna Aktualności

O autorze

Nikogo nie trzeba przekonywać o popularności gier przeglądarkowych. Stronghold Kingdoms jest kolejnym potwierdzeniem tej tezy. Gra studia Firefly Studios wciągnęła już ponad 3 miliony graczy z całego świata.

Stronghold Kingdoms polega na ciągłym rozbudowywaniu swojego królestwa i dbaniu o jego rozwój. Walki między graczami prowadzone są w czasie rzeczywistym, toteż trzeba się wykazać zdolnością przewidywania i sprytem by wygrać ze swoimi przeciwnikami. Niezbędne będzie pozyskiwanie rozmaitych surowców, które możemy pozyskać samodzielnie lub spróbować je wyhandlować od innych graczy. Należy pamiętać, że nawet twierdza, która wydaje się być potężna, ma swoje słabe strony, które mogą wykorzystać przeciwko nam wrogowie.

Według informacji studia, gra każdego miesiąca zdobywa 200 tysięcy nowych graczy ze 100 różnych krajów. Stronghold Kingdoms oferowane jest jako free-to-play z opcjonalnymi mikropłatnościami. Najwidoczniej jednak taki system płatności opłaca się jej twórcom, bo póki co nie zapowiadają ani wprowadzenia stałych opłat, ani też nie zamierzają wyłączać serwerów.

Rozpocząć potyczki z innymi graczami możecie tutaj lub za pomocą platformy Steam.

© dobreprogramy

Komentarze