PsyBall

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

PsyBall to kolejna bezpłatna produkcja zręcznościowa, która udowadnia, że nie zawsze oprawa graficzna jest czymś, co najbardziej przyciąga do nowej gry. Liczy się przede wszystkim świetny pomysł u jej podstaw. Twórca dzieła postawił na dwuwymiarową, oszczędną w wyrazie grafikę, za to z całkiem innowacyjną zabawą z użyciem myszy. Całości dopełnia dynamiczna i wpadająca w ucho muzyka. Tytuł daje niemałą frajdę.

Na produkt można spojrzeć jak na futurystycznego golfa. Piłeczką należy też trafić do dziury, tyle że czarnej. W ten sposób przejdziemy do kolejnego, trudniejszego etapu. Na piłkę mamy tylko pośredni wpływ. Możemy kliknąć w miejscu i przeciągnąć myszką w kierunku przeciwnym, do zamierzonego, by pojawiła nam się odpowiednia, symboliczna strzałka. Od jej długości zależy siła, z jaką piłka pomknie za moment w daną stronę.

Dozwolone jest odbijanie się od ścian, zawsze należy niemniej uważać na obszary i ruchome obiekty ukazane w formie telewizyjnego szumu. Ich dotknięcie zmusza do rozpoczęcia etapu od nowa. Dodatkowym utrudnieniem są tutaj kafelki kierunkowe, wpływające na ruch piłeczki. Trzeba przemyśleć kąt wybicia, aby ostatecznie trafić w dziurę, omijając niebezpieczeństwa. Im dalej, tym naturalnie większa kombinatoryka.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!