r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

PsyBall

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

PsyBall to kolejna bezpłatna produkcja zręcznościowa, która udowadnia, że nie zawsze oprawa graficzna jest czymś, co najbardziej przyciąga do nowej gry. Liczy się przede wszystkim świetny pomysł u jej podstaw. Twórca dzieła postawił na dwuwymiarową, oszczędną w wyrazie grafikę, za to z całkiem innowacyjną zabawą z użyciem myszy. Całości dopełnia dynamiczna i wpadająca w ucho muzyka. Tytuł daje niemałą frajdę.

Galeria programu

Na produkt można spojrzeć jak na futurystycznego golfa. Piłeczką należy też trafić do dziury, tyle że czarnej. W ten sposób przejdziemy do kolejnego, trudniejszego etapu. Na piłkę mamy tylko pośredni wpływ. Możemy kliknąć w miejscu i przeciągnąć myszką w kierunku przeciwnym, do zamierzonego, by pojawiła nam się odpowiednia, symboliczna strzałka. Od jej długości zależy siła, z jaką piłka pomknie za moment w daną stronę.

Dozwolone jest odbijanie się od ścian, zawsze należy niemniej uważać na obszary i ruchome obiekty ukazane w formie telewizyjnego szumu. Ich dotknięcie zmusza do rozpoczęcia etapu od nowa. Dodatkowym utrudnieniem są tutaj kafelki kierunkowe, wpływające na ruch piłeczki. Trzeba przemyśleć kąt wybicia, aby ostatecznie trafić w dziurę, omijając niebezpieczeństwa. Im dalej, tym naturalnie większa kombinatoryka.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.