Pulsar Music Player Pulsar Music Player 1.10.5

Strona główna Android Multimedia Odtwarzacze muzyki
Pobierz program
lub zeskanuj:

Pulsar Music Player to aplikacja do odtwarzania muzyki na urządzeniach z Androidem, służąca też do zarządzania plikami muzycznymi wgranymi do urządzenia.

Dużą zaletą programu Pulsar Music Player jest jego mały rozmiar. Aplikacje muzyczne często bywają rozbudowane, a przez to zabierają sporo miejsca w pamięci smartfonu. Pulsar Music Player waży jednak tylko ok. 3 MB i nie powinien dać się zbyt mocno we znaki jego użytkownikom.

Drugi atut aplikacji Pulsar Music Player to jej wygląd. Zaprojektowano ją wg wytycznych google'owego języka Material Design. Dzięki temu w aplikacji jest kolorowo i przejrzyście, znajdziemy w niej sporo dużych zdjęć i charakterystycznych dla Material Design przycisków, np. do odtwarzania muzyki.

Za pomocą programu możemy zarządzać muzyką, którą wgraliśmy na smartfon lub tablet. Aplikacja wyświetli ją wg albumów, wykonawców, folderów, gatunków muzycznych lub wg tytułów utworów. W programie Pulsar Music Player można też tworzyć własne playlisty, a aplikacja potrafi też wyszukać brakujące okładki płyt i pobrać je na urządzenie. Program obsługuje standardowe formaty plików muzycznych: MP3, AAC, FLAC, OGG, WAV itp.

Program Pulsar Music Player jest bezpłatny, ale w wersji darmowej nie znajdziemy wszystkich opcji. Brakuje w niej m.in. dostępu do korektora dźwięku. Dostęp do niego, a także do dodatkowych ustawień personalizacji wyglądu aplikacji, uzyskamy kupując wersję Premium, która kosztuje 15,99 zł.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!