Push-Push Penguin 1.03

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Darmowy projekt Push-Push Penguin odtwarza rodzaj rozgrywki znany niegdyś z automatów na żetony. Wcielamy się tutaj w tytułowego pingwina, który ma za zadanie rozprawić się ze wszystkimi przeciwnikami w danym etapie, a przy okazji też pozbierać pojawiające się na nim losowo bonusy. Wszelkie znaleziska dokładają się do ogólnego wyniku punktowego. Należy pokombinować, zanim zlikwidujemy ostatniego wroga.

Poza lodowym oddechem, pomagającym w zastawianiu pułapek przytrzymujących zdezorientowanych nieprzyjaciół w miejscu, nasz nielot nie dysponuje żadnymi dodatkowymi mocami. Nie pozbędziemy się więc potworków wręcz. Ma on jednak na tyle siły, by być w stanie popychać po lodzie bloczki. Tutaj pojawia się element logiczny, bardzo zależny też od zręczności gracza. Stworki przyjdzie po prostu nam rozgniatać.

Wypada przewidywać, w którą stronę uda się wróg i stanąć z odpowiedniej strony przy bloku. Ich rozłożenie jest różnorakie i specyficzne dla kolejnych etapów. W późniejszym czasie życie skomplikują m.in. przeciwnicy niewrażliwi na lód, jak również cały zestaw pułapek na poziomach, jak przykładowo bomby czy ślizgawki. Gra oferuje radosną rozrywkę przy miłej oprawie audiowizualnej. Spodoba się młodszym komputerowcom.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!