Python Solitaire Fan Club Edition 2.0

Strona główna Windows Gry Logiczne i karciane
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Jakich gatunków gier by się nie było fanem, bezpłatny pasjans w systemie to podstawa dla każdego komputerowca. A co jeżeli ktoś woli madżonga lub jakąś inną propozycję, także normalnie rozgrywaną przy stole? Nie musi szukać i instalować wielu różnych projektów, wystarczy mu zestaw Python Solitaire. W wydaniu Fan Club Edition (czyli w skrócie PySolFC) ta darmowa kompilacja oferuje już przeszło 1000 różnorakich gier.

Znajdziecie tutaj całe zatrzęsienie karcianek, wspomnianych madżongów w najrozmaitszych konfiguracjach, a także takie niezwykle egzotyczne rozdania, z wykorzystaniem okrągłych kamieni z symbolami kwiatów lub zwierząt albo kart, ale zupełnie nie takich, jakimi pokerzysta posługuje się na co dzień. Co dobre, zestaw daje dostęp do zasad każdej dostępnej w nim gry, a nawet jest demo pokazowej rozgrywki.

Gracz dysponuje narzędziami umożliwiającymi mu szybki powrót do swych ulubionych rodzajów zabawy, program śledzi ponadto wszelkie statystyki partii. Jest zapisywanie stanu gry, by kontynuować, jeżeli nagle przyjdzie potrzeba porzucenia rozgrywki plus system podpowiedzi i automatycznego rozwiązywania rozdania. Grę PySolFC da się też w dużym stopniu przystosować pod siebie, modyfikując chociażby jej szatę graficzną.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!