r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

QR Droid 6.8

Strona główna Android Akcesoria Czytniki QR

QR Droid to darmowa, aplikacja, stanowiąca prawdziwą gratkę dla osób, które często korzystają z kodów QR. Największym atutem aplikacji są ogromne możliwości samodzielnego tworzenia kodów, do szybkiego przekazywania informacji na inne urządzenia bez konieczności używania technologii takich jak Wi-Fi, Bluetooth czy NFC.

Galeria programu

Do skanowania wykorzystywana jest kamera główna, możliwe jest jednak wykorzystanie innych o ile urządzenie jest w nie wyposażone. Dostępna jest również opcja włączenia latarki/diody, przydatna w wypadku słabego oświetlenia. Aplikacja umożliwia skanowanie kodów QR z podglądem stron, daje także dostęp do historii skanowania.

Wartą wspomnienia opcją jest tworzenie kodów dla wizytówek, adresów www, kontaktów, wiadomości SMS i numerów telefonu, oraz dla dowolnych tekstów. Nie brakuje możliwości tworzenia kodów dla płatności PayPal i do przesyłania wydarzeń kalendarza, obrazów, danych sieci Wi-Fi, aplikacji w Google Play, a nawet informacji o położeniu w ramach systemu lokalizacji GPS.

Oprócz tego możliwe jest odkodowywanie obrazków zapisanych w pamięci urządzenia lub po podaniu adresu obrazka w Internecie, a także ręczne wpisywanie kodów kreskowych typu UPC/EAN. Ustawienia zawierają dodatkowe opcje personalizacji: od obsługi wielu języków (w tym polskiego), poprzez wyświetlanie celownika, aż po domyślne akcje po poprawnym skanowaniu. Aplikacja posiada aż 7 różnych widgetów: są to skróty do szybkiego używania najważniejszych funkcji, zegarek, oraz panel wyświetlający kody wybranych przez użytkownika wizytówek.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 30.05.2017 17:49

Mam za słaby aparat :-(

józeek   6 #1 18.01.2015 12:25

Wyświetla nachalne reklamy

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.