QTTabBar 1043

Strona główna Windows Dodatki Rozszerzenia programów
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

QTTabBar to niewielka aplikacja dodająca do Eksploratora Windows zakładki ułatwiające nawigację po folderach i aplikacjach.

System ten przypomina swoją funkcjonalnością popularne panele znane z przeglądarek internetowych. Poza standardowymi opcjami nawigacji takimi jak przechodzenie do kolejnych paneli czy cofanie, aplikacja QTTabBar oferuje również funkcje grupowania folderów, zabezpieczania ich hasłem czy przeglądania historii otwieranych dokumentów.

Dodatkowo paski narzędzi można ustawiać w dowolnym miejscu okna.

Uwaga!

  1. Program wymaga zainstalowanego w systemie .NET Framework 4.0. Najnowszą wersję .NET Framework można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki (patrz: Programy powiązane)

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Duże możliwośći konfigurowania eksploratora, dobrze sprawdza swoją rolę
Ta wersja nie chodzi na Win XP
ocena użytkownika
13.02.2016 17:44 • Recenzja do wersji 1038

Program ten jest fajny. Aby dobrze się sprawdzał na co dzień, trzeba go skonfigurować. W śród zmian jakich można dokonać to zmiana koloru narzędzi, ukryć tekst (plik, widok, pomoc w XP), można też zmienić kolor kart i wiele innych. Polecam ten program.