Quick Social 1.3-b2001

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Popularne serwisy społecznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Quick Social, to niewielka, ale bardzo przydatna aplikacja pozwalająca na szybkie dodawanie statusu w sieciach społecznościowych. Pozwala ona na udostępnianie opisów w ramach Google+, Twittera oraz Facebooka z poziomu paska powiadomień.

Dzięki Quick Social wystarczy go odsłonić, aby uzyskać dostęp do opcji dodawania statusu wybranej sieci, jak i do wszystkich jednocześnie. Opisy oprócz tekstu mogą zawierać również zdjęcia. Okno aplikacji może zostać odpięte i przesuwane ponad innymi aplikacjami oraz rozszerzane podobnie do okienek znanych z systemów desktopowych. Interfejs jest dostępny w języku polskim.

Quick Social zawiera również ciekawe opcje eksperymentalne – pierwsza z nich pozwala na zabezpieczenie udostępniania wzorem, aby nie doszło do niego przypadkowo, druga to aktywacja głosowa. Po jej aktywacji, wystarczy w dowolnym momencie powiedzieć do telefonu „quick social” aby uruchomić moduł aplikacji. Aplikacja jest płatna, ale na szczęście jej koszt nie jest zbyt wysoki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję