QuickMemoryTestOK QuickMemoryTestOK 2.22

Strona główna Windows Narzędzia Testowanie i diagnostyka
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

QuickMemoryTestOK to bardzo prosta w obsłudze aplikacja do testowania pamięci RAM na pecetach z systemem operacyjnym Windows.

Szybki test pamięci RAM

Czasem dochodzi do sytuacji, w których podczas codziennej pracy nasz komputer działa niestabilnie i odmawia posłuszeństwa, w efekcie czego na ekranie pojawia się słynny Blue Screen of Death (BSoD). Jednym z wielu powodów takiego stanu rzeczy może być wadliwa pamięć operacyjna naszego peceta, o czym przekonamy się, przeprowadzając odpowiedni test za pomocą QuickMemoryTestOK.

Dodatkowe opcje

QuickMemoryTestOK warto zainstalować również po to, by sprawdzić, jak RAM zachowuje się pod dużym obciążeniem (np. w trakcie grania) i czy to właśnie ono doprowadza do popularnych „blue screenów”. Oprócz tego z programu skorzystamy, gdy zechcemy wygenerować dokładne informacje na temat posiadanej przez nas pamięci operacyjnej.

Intuicyjność

Narzędzie charakteryzuje się przejrzystym interfejsem użytkownika. Po włączeniu QuickMemoryTestOK wystarczy kliknąć przycisk „uruchom test”, co spowoduje rozpoczęcie testowania pamięci RAM pod kątem obecności ewentualnych błędów. Możemy także wybrać liczbę zapętleń danego testu celem dokładniejszego sprawdzenia wspomnianego układu komputera.

Najważniejsze cechy:

  • aplikacja do testowania pamięci RAM
  • pozwala na wykrycie problemów z działaniem komputera spowodowanych przez awarię pamięci RAM
  • umożliwia przetestowanie pamięci RAM pod dużym obciążeniem
  • przedstawia szczegółowe dane na temat pamięci RAM

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!