QuickViewer QuickViewer 1.1.6

Strona główna Windows Grafika Przeglądarki graficzne
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

QuickViewer jest przeglądarką plików graficznych, która oferuje podstawowe funkcjonalności w zakresie edytowania wybranych fotografii czy innych obrazów.

Pod względem interfejsu użytkownika, QuickViewer przypomina wiele innych narzędzi tego rodzaju. Z poziomu głównego okna aplikacji możemy zapoznać się nie tylko z zawartością otwartego pliku, ale jednym przyciskiem przejść do kolejnych obrazów znajdujących się w tym samym katalogu, otworzyć zdjęcie na pełnym ekranie, a także zmienić orientację na z pionowej na poziomą lub odwrotnie. Co ciekawe, czytając dokumenty zapisane w formacie plików graficznych możemy wyświetlić dwie strony obok siebie (np. podczas czytania cyfrowych wersji komiksów).

QuickViewer bez problemu radzi sobie z obsługą najpopularniejszych formatów, takich jak: BMP, PNG, JPEG, DDS, WEBP, ICO, TGA, TIFF oraz GIF. Pozwala również na przeglądanie zdjęć z aparatów: Canon (crw, cr2), Nicon (nef), Sony (arw) oraz Ricoh (dng).

Warto dodać, że QuickViewer zapewnia bardzo szybki dostęp do wyszukiwarki oraz pozwala zyskać wykaz do listy plików w danym katalogu. Możliwe jest także skorzystanie z historii otwieranych materiałów graficznych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!