r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

R.Y.M (Rate Your Man) 1.0.3

Strona główna iOS Zdrowie i aktywność Aplikacje dla kobiet

R.Y.M (Rate Your Man) to aplikacja dla kobiet, które szukają narzędzia do oceny jakości ich związku. Program pozwala analizować m.in. otrzymane wiadomości oraz śledzić codzienny nastrój.

Galeria programu

Aplikacja pozwala stworzyć kompleksowy obraz związku na podstawie SMS-ów, połączeń telefonicznych oraz uczuć. Program służy jako swego rodzaju notatnik, w którym można opisywać odczucia po otrzymaniu wiadomości tekstowej od partnera lub rozmowie telefonicznej z nim, a także na bieżąco opisywać stan swoich emocji na myśl o ukochanym mężczyźnie.W aplikacji znajdziemy też wersję popularnej zabawy, polegającej na zrywaniu płatków kwiatu i zadawaniem pytania "Kocha mnie czy nie kocha"?. Wirtualna wersja zawiera kilkanaście opisów stanów uczuć do mężczyzny.

Po kilkunastu dniach korzystania z programu i regularnego wprowadzania informacji, aplikacja wyświetli statystyki obrazujące emocje najczęściej przeżywane wobec partnera. Program ma prosty i czytelny interfejs, a do poprawnego działania wymaga założenia profilu użytkowniczki, z informacjami o wieku i dacie urodzin. Można też wybrać opcję przesyłania powiadomień o porze dodania zapisków na temat uczuć wobec partnera.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.