ROG MASTERS z pulą 500 000 dolarów – startują polskie kwalifikacje

Strona główna Aktualności
image

O autorze

ROG MASTERS zwiększa swój zasięg. Azjatycki turniej, organizowany przez markę ASUS Republic Of Gamers, w tym roku zawita z kwalifikacjami do zupełnie nowych krajów – w tym również do Polski! Pierwsze zapisy ruszają już w najbliższą środę, 21 czerwca.

ROG MASTERS to turniej skierowany do graczy Counter-Strike: Global Offensive i DotA 2. Zawody rozpoczną się pod koniec czerwca. Wezmą w nich udział zespoły z 30 krajów. Te rywalizować będą w lokalnych kwalifikacjach, aby następnie awansować do regionalnych eliminacji. Spośród nich, 12 najlepszych drużyn zmierzy się na LAN-ie w Singapurze lub Malezji – w zależności od platformy.

Zwycięzców poznamy w listopadzie. Zawodnicy mają o co walczyć – w puli nagród znalazło się 500 000 dolarów amerykańskich! W turnieju CS:GO zobaczymy 8 zespołów – 5 z nich otrzyma zaproszenie, a pozostałe 3 zostaną wyłonione w otwartych kwalifikacjach. Zapisy wystartują w dniu 21 czerwca i potrwają do 28 czerwca. Najciekawsze spotkania komentować będą Piotr „Izak” Skowyrski oraz Patryk „Easy” Dzięcioł.

Jeśli chodzi o DotA 2, to 1 zespół zostanie zaproszony, a 3 będą walczyły o miejsce poprzez otwarte kwalifikacje. Zapisy rozpoczną się 21 czerwca i zakończą 9 lipca. W roli komentatorów usłyszymy Tomasza „Bandit” Borysa oraz Johny’ego „Nexos” Oraczewskiego.

Inicjatywa ROGMASTERS tworzona przez ASUS Republic Of Gamers to bardzo ważny turniej dla polskich zawodników. Krajowe eliminacje umożliwią im rywalizację z zagranicznymi zespołami.

Więcej informacji na temat rozgrywek znajduje się na polskiej oraz angielskojęzycznej stronie organizatora. Bieżące informacje dostępne także w mediach społecznościowych na koncie Asusa oraz Republiki graczy.

© dobreprogramy