reklama

ROG MASTERS z pulą 500 000 dolarów – startują polskie kwalifikacje

Strona główna Aktualności

O autorze

Konsekwentnie trzyma się lewego pasa autostrady. Lubi szybki chód chodnikiem, narowisty jazz oraz infradźwiękowy metal. Nie przeszkadza mu wolne oprogramowanie.

ROG MASTERS zwiększa swój zasięg. Azjatycki turniej, organizowany przez markę ASUS Republic Of Gamers, w tym roku zawita z kwalifikacjami do zupełnie nowych krajów – w tym również do Polski! Pierwsze zapisy ruszają już w najbliższą środę, 21 czerwca.

ROG MASTERS to turniej skierowany do graczy Counter-Strike: Global Offensive i DotA 2. Zawody rozpoczną się pod koniec czerwca. Wezmą w nich udział zespoły z 30 krajów. Te rywalizować będą w lokalnych kwalifikacjach, aby następnie awansować do regionalnych eliminacji. Spośród nich, 12 najlepszych drużyn zmierzy się na LAN-ie w Singapurze lub Malezji – w zależności od platformy.

Zwycięzców poznamy w listopadzie. Zawodnicy mają o co walczyć – w puli nagród znalazło się 500 000 dolarów amerykańskich! W turnieju CS:GO zobaczymy 8 zespołów – 5 z nich otrzyma zaproszenie, a pozostałe 3 zostaną wyłonione w otwartych kwalifikacjach. Zapisy wystartują w dniu 21 czerwca i potrwają do 28 czerwca. Najciekawsze spotkania komentować będą Piotr „Izak” Skowyrski oraz Patryk „Easy” Dzięcioł.

Jeśli chodzi o DotA 2, to 1 zespół zostanie zaproszony, a 3 będą walczyły o miejsce poprzez otwarte kwalifikacje. Zapisy rozpoczną się 21 czerwca i zakończą 9 lipca. W roli komentatorów usłyszymy Tomasza „Bandit” Borysa oraz Johny’ego „Nexos” Oraczewskiego.

Inicjatywa ROGMASTERS tworzona przez ASUS Republic Of Gamers to bardzo ważny turniej dla polskich zawodników. Krajowe eliminacje umożliwią im rywalizację z zagranicznymi zespołami.

Więcej informacji na temat rozgrywek znajduje się na polskiej oraz angielskojęzycznej stronie organizatora. Bieżące informacje dostępne także w mediach społecznościowych na koncie Asusa oraz Republiki graczy.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama