Media Markt na PGA 2017: cała hala sprzętu, turniejów i konkursów

Media Markt na PGA 2017: cała hala sprzętu, turniejów i konkursów

Media Markt na PGA 2017: cała hala sprzętu, turniejów i konkursów
Jan Mentel
03.10.2017 18:09

Po zeszłorocznym sukcesie swojego sklepu na Poznań Game Arena, Media Markt postanowił pójść za ciosem. Na PGA 2017 ze strony Media Markt ma być więcej, lepiej i jeszcze ciekawiej dla graczy. Zamiast jednego stoiska, Media Markt zajmie całą halę nr 7. W ten sposób zwiększy się nie tylko powierzchnia sklepowa, ale także scena, na której zostaną przeprowadzone turnieje i konkursy. Odwiedzający będą mieli naprawdę wiele okazji do zgarnięcia nagród. [img=IMG_4758]Gwiazdy tak bliskoPGA to także niepowtarzalna okazja do spotkania się z gwiazdami YouTube ’a i Twitcha, takimi jak Isamu i jego Pompa Team. Na hali Media Markt pojawią się też m.in. mocni reprezentanci sceny League of Legends, czyli Nervarien, Leo i Kubon. Miłośnicy Counter-Strike: Global Offensive ucieszą się z wizyty Leha, a fani Minecrafta dostaną szanse spotkania się z Ljay’em. Swoją wizytę zapowiedzieli także NrGeek, CTSG, CichyWuj czy Dorianlych. W rolę wodzirejki wcieli się z kolei Namidonobaka.

Dziewczyny dadzą show

Nie rozczarują się wszyscy ci, którzy liczą na zrobienie kilku zdjęć z topowymi cosplayerkami. Shiroi Ookami, Mai Linh i Arshania zadbają o to, by odwiedzający zasilili album w telefonie o naprawdę świetne fotki.

Obraz

Drużyna Media Markt

Na hali Media Markt pojawią się także stoiska czołowych producentów działających w branży elektronicznej, w tym Logitech, Samsung, Seagate, czy Trust. Do tego dochodzi olbrzymia strefa Free2Play, na których będzie ponad 20 gamingowych stanowisk.[img=IMG_5233]Będzie się działoOdwiedzający stoisko mogą liczyć na specjalne promocje, produkty za 50% ceny, liczne konkursy, ale także możliwość wygrania cennych sprzętów gamingowych. Poza stoiskami producentów w sklepie Media Markt będą czekać specjalne oferty od Razer, Genesis, Fury, Seagate, Trust, SteelSeries, LG, HyperX, Hama, Creative oraz wiele innych świetnych promocji.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)