Rachunki Express 2017.00

Strona główna Windows Firma Programy handlowe i magazynowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Rachunki Express to prosty w użyciu program do wystawiania rachunków, paragonów i zarządzania bazą kontrahentów, sprzedawców i towarów.

Aplikacja została stworzona z myślą o osobach prywatnych oraz małych i średnich firmach. Oferuje przejrzysty i intuicyjny interfejs użytkownika, który całkowicie dostępny jest w języku polskim. Rachunki Express umożliwia wystawianie paragonów, rachunków i różnych duplikatów oraz pro-forma.

Korzystając z oprogramowania wykonamy też korektę rachunków, obejrzymy różne zestawienia dochodów, a także możemy w łatwy i przyjemny sposób zarządzać różnymi kartotekami kontrahentów, sprzedawców czy towarów. W programie znajdziemy również wbudowany kalkulator cen (brutto, netto, stawka VAT), w której wyliczymy też ilość towarów.

Rachunki Express pozwala na zarządzanie bazą towarów, w którym możemy dodawać nowe towary, modyfikować już istniejące oraz zarządzać odpowiednimi grupami towarów. Kolejnym istotnym elementem programu jest dział administracyjny, służący do zarządzania numerami dokumentów, konfigurowania drukarki i innych ustawień aplikacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #5 09.06.2017 08:40

Witam poszukuje podobnego programu do wystawiania wyłacznie rachunków ale w wersji darmowej. Proszę o podpowiedzi.

  #4 13.01.2017 12:08

Wirusów raczej nie ma,a czkolwiek faktycznie coś tam się ściąga dodatkowego zazwyczaj, więc lepiej korzystać z tych linków bezpośrednich. Jeżeli chodzi o sam program to na razie bez zastrzeżeń w działaniu. Pare rzeczy mi w nim brakuje, ale ogólnie rzecz biorąc jest OK. Żona pracuje na http://www.systim.pl i jest nieco lepszy, ale mi niepotrzebny Bo tylko potrzebuje to minimum, które jest w Rachunkach Express.

DanKar REDAKCJA  16 #3 04.02.2015 00:35

@tex11 (niezalogowany): Plik z programem jest czysty i nie infekuje komputera.

Domyślam się, ze do pobrania programu skorzystałaś z naszego asystenta pobierania i to właśnie niego dotyczy Twój komentarz. Mechanizm ten zawierać może różnego typu oferty sponsorowane, zachęcające użytkownika do instalacji dodatkowych komponentów. Oprogramowanie antywirusowe bardzo często błędnie interpretuje je jako potencjalne zagrożenie, jednak w rzeczywistości nie ma wśród nich żadnych szkodników (wirusów, trojanów itp.).

Jeśli chciałbyś pobierać programy z naszej bazy z pominięciem asystenta pobierania to zachęcam do skorzystania z linków bezpośrednich (powyżej gwiazdek z oceną) lub rejestracji bezpłatnego konta użytkownika w portalu. Po zalogowaniu wspomniany mechanizm jest domyśle wyłączony.

Pozdrawiam.

  #2 02.02.2015 20:36

Super programik do zainfekowania komputera :/

  #1 15.12.2013 18:03

ogólnie to super programik XD