RadioSure 2.2.1046

Strona główna Windows Multimedia Odtwarzacze stacji radiowych i TV
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

RadioSure to bardzo prosta w obsłudze aplikacja umożliwiająca odtwarzanie stacji radiowych, które nadają swoje audycje za pośrednictwem Internetu.

Najnowsza wersja posiada aż 25 tys. predefiniowanych rozgłośni, pośród których znaleźć można stacje amerykańskie, francuskie, niemieckie, ale także polskie - m.in. RMF, Eska, Megastacja, EMuzyka, RadioParty, PlanetaFM, PolskaStacja i wiele innych. Użytkownik posiada możliwość dodawania nowych stacji, tworzenia list ulubionych pozycji, a wbudowana wyszukiwarka ułatwia poruszanie się wśród ogromnej ilości rozgłośni - segregowanie względem nazwy, gatunku muzyki czy kraju pochodzenia.

RadioSure obsługuje najpopularniejsze formaty nadawanej muzyki (MP3, WMA, OGG Vorbis, AAC+ itp.), standard Unicode, oferuje prosty equalizer (ze zdefiniowanymi jedynie 4 ustawieniami), wizualizację, efekt crossfade podczas przełączania stacji oraz funkcje zapisu strumienia na lokalnym dysku i obsługi programu z poziomu wiersza poleceń.

Uwaga!

  1. Program domyślnie uruchamiany jest w wersji angielskiej. Aby zmienić język należy kliknąć na oknie aplikacji prawym przyciskiem myszy, a następnie z menu kontekstowego wybrać opcję 'Language' i 'Polish'.
  2. RadioSure do działania wymaga połączenia z Internetem.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

duża liczba stacji, prosta i łatwa
brak
ocena użytkownika
14.08.2018 16:09 • Recenzja do wersji 2.2.1046

duży wybór polskich stacji zarówno informacyjnych jak i z różnego rodzaju muzyką bez reklam

Lekkość, obługa wielu formatów strumieni, potężna baza radiostacji
Brak
ocena użytkownika
20.08.2017 23:26 • Recenzja do wersji 2.2.1046

Wydawać by się mogło, że radio odeszło już do lamusa w dobie internetu i treści na żądanie, ale ja wciąż słucham radia od czasu do czasu, tyle że przez internet. Wiele audycji czy całych stacji jest - według mnie - nie do zastąpienia. RadioSure ma potężną i stale aktualizowaną bazę radiostacji z całego świata i posiada wbudowaną szybką wyszukiwarkę, dzięki czemu natrafić można na wiele ciekawych stacji, także amatorskich. Wiele stacji ma dostępnych po kilka źródeł, dzięki czemu można zwiększyć jakość dźwięku lub przełączyć się na lepiej działający stream. Nie miałem problemu z odnalezieniem żadnej polskiej stacji, ale nawet gdyby jakiejś interesującej Was stacji nie było na liście, to nie jest to duży problem - możecie dodać własną. RadioSure obsługuje wiele formatów strumieni i nigdy nie miałem problemu z niedziałającym dodanym samodzielnie linkiem. RadioSure umożliwia ponadto dodawanie stacji do ulubionych (w formie łatwo dostępnej listy) i nagrywanie (nieprzerwanego bądź osobnych utworów). Program jest lekki, zużywa mało zasobów systemowych, a interfejs jest bardzo prosty, i to też są kolejne, duże zalety. Można ustawić RadioSure, tak aby okno programu było zawsze na wierzchu. Jest dostępny korektor graficzny, ale ma tylko cztery predefiniowane opcje (nie ma możliwości samodzielnej konfiguracji equalizera). Dostępna jest także historia ostatnio słuchanych radiostacji.