r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

RadioSure 2.2.1046

Strona główna Windows Multimedia Odtwarzacze stacji radiowych i TV
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

RadioSure to bardzo prosta w obsłudze aplikacja umożliwiająca odtwarzanie stacji radiowych, które nadają swoje audycje za pośrednictwem Internetu.

Galeria programu

Najnowsza wersja posiada aż 25 tys. predefiniowanych rozgłośni, pośród których znaleźć można stacje amerykańskie, francuskie, niemieckie, ale także polskie - m.in. RMF, Eska, Megastacja, EMuzyka, RadioParty, PlanetaFM, PolskaStacja i wiele innych. Użytkownik posiada możliwość dodawania nowych stacji, tworzenia list ulubionych pozycji, a wbudowana wyszukiwarka ułatwia poruszanie się wśród ogromnej ilości rozgłośni - segregowanie względem nazwy, gatunku muzyki czy kraju pochodzenia.

RadioSure obsługuje najpopularniejsze formaty nadawanej muzyki (MP3, WMA, OGG Vorbis, AAC+ itp.), standard Unicode, oferuje prosty equalizer (ze zdefiniowanymi jedynie 4 ustawieniami), wizualizację, efekt crossfade podczas przełączania stacji oraz funkcje zapisu strumienia na lokalnym dysku i obsługi programu z poziomu wiersza poleceń.

Uwaga!

  1. Program domyślnie uruchamiany jest w wersji angielskiej. Aby zmienić język należy kliknąć na oknie aplikacji prawym przyciskiem myszy, a następnie z menu kontekstowego wybrać opcję 'Language' i 'Polish'.
  2. RadioSure do działania wymaga połączenia z Internetem.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

spora liczba nadawanych radiostacji, duży wybór gatunkowy, jakość nadawanego dźwieku, przejżysty intefels
brak
ocena użytkownika

RadioSure to darmowa aplikacja, dzięki której słuchanie radia za pośrednictwem Internetu, stało się dla mnie przyjemnością. Program umożliwia nagrywanie stacji radiowych do formatu MP3. Nagrywać możemy ciągły strumień dźwięku, jak również ustawić automatyczne dzielenie materiału na osobne piosenki. RadioSure obsługuje odczytywanie informacji nadawanych przez stacje radiowe, zatem na pasku wyświetlają się informacje o danym utworze.

Niesamowitym wartością programu jest ogromna baza dostępnych stacji. Do dyspozycji użytkownika oddano prawie 23 tysiące pozycji z podziałem na rodzaj granej muzyki oraz kraju. Interfejs programu jest prosty w użyciu i przyjemny, a jego dolna część przypomina nieco przyciski nawigacyjne z prawdziwego odtwarzacza radiowego. W środkowej części okna znajdziemy listę wszystkich dostępnych audycji - jest ona na bieżąco aktualizowana i sprawdzana, dlatego ciężko znaleźć stacje, które nie działają, co jest zdecydowanym plusem pośród innych programów tego typu.

Wszystkie dostępne stacje radiowe możemy sortować ze względu na kraj, język oraz typ. Program posiada także wyszukiwarkę, dzięki której możemy szybko znaleźć pożądaną stację po nazwie. Umożliwia słuchanie bardzo wiele stacji radiowych z muzyką awangardową. Jak dla mnie jest nieodzownym towarzyszem atmosferycznych wieczorów.. Ulubione pozycje można zaznaczyć. Wtedy będzie ułatwiony dostęp do ich korzystania.
Kolorystykę interfejsu możemy ustawić według własnych upodobań estetycznych. Na koniec dodam że obsługuję muzykę w bardzo dobrej jakości. Nadawany dźwięk jest przejrzysty, o dużej głębi. Moja rekomendacja!

07.10.2015 18:01 | Recenzja do wersji 2.2.1044
stale aktualizowana baza radiostacji; spora liczba obsługiwanych formatów nadawania muzyki; prosty interfejs
brak jakich kolwiek opcji grupowania radiostacji; brak możliwości sortowania radisotacji
ocena użytkownika

RadioSure używam od czasu gdy ScreamerRadio przestał w sposób częsty aktualizować bazę radiostacji. Program ma bardzo prosty można by rzec ascetyczny wygląd, ale jak najbardziej wystarczalny. U góry okna mamy możliwość wyszukiwania stacji po nazwie. Po wybraniu konkretnej stacji rozpoczyna się odtwarzanie, możliwy jest wybór innego źródła jeśli to aktualne nie działa - bardzo fajna opcja. Sama baza radiostacji jest stale aktualizowana, spokojnie znajdziemy tam polskie radia nadające w internecie. Dostępny jest prosty equalizer (nie polecam). Mamy możliwość dodawania stacji do ulubionych, obejrzenia listy ostatnio słuchanych. Standardowo oczywiście mamy opcje przejścia do następnej w kolejności radiostacji, zmiany poziomu głośności i wyciszenia. Autorzy dodali także funkcje nagrywania. Mamy możliwość nagrywania ciągłego jak i pojedynczych utworów. Istnieje możliwość wyboru jakość nagrania do bitrate-u 256. Dodatkową funkcją jest opcja Sleep Timer-a. Polecam program wszystkim, którzy lubią słuchać radia. Możemy także sami dodawać nowe radiostacje. Sporo obsługiwanych formatów nadawania muzyki gwarantują sporą kompatybilność w większością nadawanych audycji. POLECAM ! :)

23.02.2012 12:48 | Recenzja do wersji 2.2.1036
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

0 nowych
cameleon06   8 #235 12.12.2016 00:33

Akurat niedawno pobrałem te radio i mogę pochwalić :) Bardzo fajne . Można dodawać inne stacje radiowe (dodałem radio swojego znajomego) , zmieniłem też skórkę ze standardowej na Midnight Fire . Łatwo się też nagrywa. Korzystam z niego na Windows 7 .POLECAM

Autor edytował komentarz w dniu: 12.12.2016 00:34
askofer   7 #234 09.12.2016 19:35

@Anonim (niezalogowany): no przecież masz podział na - tytuł,kraj,typ,język-w prawym górnym rogu masz ikonkę rozwiń/zwiń listę radiostacji,a po lewej stronie jest okienko wyszukiwania

  #233 03.12.2016 05:00

Nie wiem jak to robią, ale od lat to super programik. Lekki, prosty i full stacji. Generalnie siedzę na linuchu, ale czasem na windzie i tam się przydaje. Można dodać stacje do ulubionych i nawet nagrać. Praktyczny minimalizm.

  #232 17.10.2016 19:39

@Zawisza 70 (niezalogowany): U mnie skórki jak i ulubione działają bez problemu.

  #231 12.10.2016 10:59

B.dobre radio ,ALE - nie mogę wgrać skórek oraz druga wada to nie zapisują się stacje w ulubionych !!!

  #230 22.09.2016 19:34

@Anonim (niezalogowany): Pisałem wcześniej, ale komentarz się nie ukazał, to ponownie, nawiązując do Twojego komentarza, można w okienko wyboru wpisać np: Poland rock i masz same rockowe polskie stacje, można też wpisać nazwę konkretnej stacji. Pozdro.

  #229 22.09.2016 04:06

@Anonim (niezalogowany): Takiej precyzji wyboru chyba nie uzyskasz, aczkolwiek nawiązując do przykładu z Twojego komentarza, wpisałem w okienko wyboru Poland rock i uzyskałem zadowalający efekt. Kwestia preferencji, mi ten soft odpowiada, więcej nie wymyślę w tym temacie :) Pozdrawiam.

  #228 21.09.2016 06:52

@InoueTETSU (niezalogowany): Ale mi chodzi o takie cóś: najpierw wchodzę w POLSKA, potem chcę np. ROCK. Czyli chodzi mi o stopniowane ograniczenie możliwości. Bo to, że wklepując POLSKA wyrzuci mi wszystkie polskie stacje to widziałem, A mając już polskie stacje chciałbym z kolei po gatunku, a w kolejnym stopniu posortowane alfabetycznie, albo jeszcze lepiej po liczbie słuchających. Tego nie dałem rady uzyskać. Pod Linuksem Streamtuner2 świetnie działa w taki właśnie sposób. Pod Win niby też jest, ale coś nie mogę dopasować Pythona+GTK dla niego. Buntuje się pod Win 8.1.

  #227 20.09.2016 07:44

@Anonim (niezalogowany): Panie Anonim :) nie wiem jakiego sortowania stacji radiowych poszukujesz, jest ona bez wątpienia inna niż np w Screamer Radio, ale jak sam napisałeś po lewej jest masa stacji, ale nad nimi jest małe okienko a w nim możesz wpisać kraj, powiedzmy Poland, Italy, itp można tam też wpisać gatunek np rock, lub wykonawcę np Queen, szukanie po wykonawcy jest najbardziej ograniczone, ale jest trochę stacji które grają muzykę głównie konkretnego artysty. Jest też sortowanie po tytule, kraju, typie muzyki i języku, to widać jak na dłoni, niemożliwe że tego nie dostrzegłeś.

  #226 19.09.2016 07:16

@InoueTETSU (niezalogowany): No stary, ja po uruchomieniu widzę jedną listę po lewej stronie i w niej wszystkie stacje hurtem. Gdzie w tym programie jest jakaś segregacja, choćby podstawowa?

  #225 13.09.2016 22:36

@Anonim (niezalogowany): Panie, dobry żart, szkoda że ktoś może go przyswoić na poważnie :D Komentarze wprowadzające nieświadomych w błąd, nie powinny być publikowane.

  #224 05.09.2016 21:08

Ludzie, no bez jaj. Co to za program, który trzydzieści tysięcy stacji radiowych wrzuca w jedną listę i szukaj wiatru w polu? Przydałaby się chociaż podstawowa wybierałka z podziałem wg. gatunku i kraju, a jeszcze lepiej również wg. ilości słuchaczy. A tak to tylko ciekawostka.

  #223 26.08.2016 18:07
  #222 23.08.2016 17:46

Witam. Mam problem z tym programem po 3 dniach używania radio nie bufferuje jak by coś blokowało. Używam systemu W10 wszystko działało. Ostatnio wgrałem program V player moze ten program coś namieszał? już go odinstalowałem ale radiorurce dalej nie bufferuje. Proszę o pomoc

  #221 10.06.2016 12:15

PC RADIO JEST TEZ FAJNYM PROGRAMEM NIESTETY DOBRE PROGRAMY NIE UZNAJA ROSYJSKICH PROGRAMOW PC RADIO JEST NA WINDOWS I ANDROIDA I LINUKSA MA NAPRAWDE FAJNA MUZE NIE JEST NAJLEPSZE I NIE MA CO POROWNYWAC DO RADIA SURE ALE JEST CALKIEM FAJNE.

  #220 21.05.2016 03:07

Zmieniłem dzisiaj, po latach z Screamer Radio... i wow, nie wracam

  #219 22.04.2016 13:53

Zachęcam do aktualizacji bazy stacji radiowych programu
http://www.radiosure.com/stations/
Kazdy chce aby fajnie grało, ale trzeba uaktualniac i dodawac stacje.

  #218 06.04.2016 15:48

Gdyby komus nie pobieral sie plik z stacjami radiowymi to jest tutaj https://goo.gl/IRpOJ1 stan na 05.04.2016. Kopiujemy go do katalogu Stations w programie. Inne pliki kasujemy. Restartujemy program (zamykamy i ponownie uruchamiamy) i mamy aktualna liste stacji radiowych.

  #217 05.03.2016 12:31

przy nagrywaniu znieksztalca utwory tego sie nie da sluchac windows 10

  #216 03.03.2016 17:11

Program ma dla mnie jeden mały mankament a mianowicie po podłączeniu głośnika bluetooth nie przełącza się automatycznie dźwięk na ten głośnik, trzeba zatrzymać odtwarzanie i ponownie włączyć no chyba, że ktoś wie jak można taką przypadłość wyeliminować.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.