Rainlendar Lite 2.16.1

Strona główna Windows Akcesoria Kalendarze
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Rainlendar Lite to darmowa edycja popularnego kalendarza wyświetlanego bezpośrednio na pulpicie systemu Windows lub Linux.

Program sprawdza się również dobrze w formie terminarza, w którym można umieszczać ważne informacje i przypomnienia. Autor pomyślał o wykorzystaniu Rainlendara do wyświetlania bezpośrednio na pulpicie zadań do wykonania w najbliższym czasie i zdarzeń występujących w niedalekiej przyszłości. Kolejnym walorem Rainlendara jest obsługa skórek, dzięki którym wygląd kalendarza można dostosować do własnych potrzeb.

Wersja płatna (Rainlendar Pro) została dodatkowo wyposażona w możliwość zarządzania i publikowania swojego kalendarza online oraz w integrację z programem Microsoft Outlook i usługą Google Calendar.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Konfigurowalny, prostoty w obsłudze, przejrzysty.
Brak
ocena użytkownika
03.02.2016 21:08 • Recenzja do wersji 2.13.1

Przydatny i konfigurowalny kalendarz na systemowy pulpit. Plus za przejrzystą formę wyświetlania oraz możliwość dodawania zadań i alarmów. Program bardzo prosty w obsłudze. Oferuje także zmianę skórek.