Raise Data Recovery Raise Data Recovery 8.9.0.0

Strona główna Windows Narzędzia Odzyskiwanie danych
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Raise Data Recovery to proste w obsłudze narzędzie służące do przywracania danych, o ile na ich miejscu nie pojawiły się nowe pliki.

Program został stworzony w formie czytelnego kreatora, który przeprowadzi użytkownika przez cały proces. Na początku musimy wybrać określoną partycję lub dysk twardy, jaki chcemy przeskanować w celu znalezienia danych. Później należy kliknąć przycisk „continue”, by rozpocząć analizowanie zawartości wskazanego obszaru bądź nośnika, co może być bardzo czasochłonne w zależności od pojemności danego woluminu lub całego HDD.

Kiedy skanowanie zostanie zakończone, Raise Data Recovery wyświetli szczegółowe informacje na temat danych, jakie możemy odzyskać. Są one przedstawione w formie przejrzystego drzewka katalogów, gdzie wystarczy zaznaczyć odpowiednie dane i użyć opcji „recover selected”, dzięki której przywrócimy dokumenty, zdjęcia, filmy, pliki wykonywalne, archiwa ZIP i nie tylko.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!