r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Rare zdradza, jakie sporty wyleciały z Kinect Sports Rivals

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Tak jak gry z serii Kinect Sports na Xboksie 360 pokazały, że warto mieć sensor Kinect, tak szykujący się na zakup Xboksa One pewnie tylko czekają na odsłonę Rivals ruchowej sportowej marki od Rare. Produkcja zaoferuje wspinanie się po ściankach, piłkę nożną, strzelnicę, tenis, kręgle oraz wyścigi z użyciem skuterów wodnych, ale dobrze także wiedzieć, jakie dyscypliny zdecydowano się odrzucić. Być może kiedyś je dostaniemy.

W fazie prototypowania pozostały chociażby wyścigi konne, jak również rybołówstwo. Twórcy przyznają, że dobrze się tutaj bawili, ale nie na tyle, aby te możliwości trafiły do pełnej wersji produktu. Wcześniej również zdecydowano się wstrzymać ze spływami kajakowymi, zabawą z latającymi talerzami (Frisbee) czy tenisem stołowym. Dyscyplin testowanych (jeszcze z użyciem starego Kinecta, trzeba dodać) było dużo więcej, ale o tych tylko się wspomina. Może sprawdzimy je w przyszłości w Kinect Sports Rivals 2?

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.