IEM 2019. Fortnite - gdzie oglądać transmisję z Katowic?

IEM 2019. Fortnite - gdzie oglądać transmisję z Katowic?

Fortnite na IEM 2019. Gdzie oglądać transmisję z Katowic?
Fortnite na IEM 2019. Gdzie oglądać transmisję z Katowic?
02.03.2019 15:09, aktualizacja: 02.03.2019 16:15

W ramach IEM odbywa się turniej w jedną z najpopularniejszych gier online ostatnich miesięcy. Fortnite ESL Katowice Royale to starcie najlepszych graczy w Battle Royale, wydawane przez Epic Games. To wydarzenie także jest transmitowane na żywo.

Oglądaj użytkownika ESL_Fortnite na żywo na www.twitch.tvMłodziutki Fortnite jest rozgrywany obok legend e-sportu, czyli CS:GO i StarCrafta 2 nie bez powodu. Battle Royale z możliwością budowania własnych struktur interesuje się 200 mln widzów z całego świata, co jest kluczowe dla rozwoju Intel Extreme Masters. Pozostaje tylko czekać, aż Fortnite będzie główną atrakcją w katowickim Spodku. Pula nagród w turnieju to aż 100 tys. dolarów w turnieju indywidualnym i 400 tysięcy w „duo”, czyli w duetach. Polskę reprezentują: devils.one #1, devils.one #2 oraz AGO Esports, indywidualnie wystąpi CP Jarkos.

Jeśli jesteście właśnie w Katowicach, zajrzyjcie także do gigantycznej strefy Fortnite. Można tam nie tylko oglądać pojedynki, ale też samemu wziąć udział w otwartym turnieju i zgarnąć cenne nagrody.

(_gdeaq = window._gdeaq || []).push(['nc', 'false']); (_gdeaq = window._gdeaq || []).push(['cmp', false]); (_gdeaq = window._gdeaq || []).push(['hit', 'gde-default', '15ZLcu_aGLZHzWp.zAXZHdU5HZEZP8bpNXXS6Q2fg8f.X7', 'sddrfvhujw', 'eyxvlwbaadjeiagnelspziagulkh'], ['viewable', 'gde-default', '15ZLcu_aGLZHzWp.zAXZHdU5HZEZP8bpNXXS6Q2fg8f.X7', 'pekhjsridv', '_gde_isndwl_pekhjsridv']);

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)