RawGenius 1.73

Strona główna Windows Firma Programy dla geodetów
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

RawGenius to służący do generowania raportów z pomiarów GPS na podstawie plików RAW, RW5 i CSV.

Narzędzie zostało zoptymalizowane do tworzenia raportów z pomiarów RTN/RTK, przeznaczonych dla ośrodków dokumentacji geodezyjnej. Generowany raport jest zgodny z projektem wytycznych G-1.12, można go łatwo dostosować do specyficznych wymagań ośrodka lub potrzeb użytkownika.

RawGenius zawiera kilka dodatkowych funkcji istotnie zwiększających użyteczność programu, w tym uśrednianie pomiarów wielokrotnych, zestawienie punktów z pomiaru kontrolnego, kontrola jakości punktów, raport z lokalizacji, obsługa punktów pomierzonych „na domiary”, możliwość korekty błędnie wprowadzonych wysokości tyczki.

Wygląd raportu można dostosować do własnych potrzeb, można tworzyć własne szablony raportów i generować „tradycyjne” raporty tekstowe lub raporty sformatowane z tabelkami (HTML). Wynikowe współrzędne można wyświetlić w Google Earth, podejrzeć lub dalej przetwarzać w GeoView lub po prostu zapisać do pliku tekstowego wraz z błędami położenia i wysokości.

Program może działać jako wtyczka C-GEO, co umożliwia łatwe zapisywanie wynikowych współrzędnych do tabeli roboczej oraz zapisanie raportu bezpośrednio w module raportów C-GEO. Z kolei użytkownicy programu Winkalk docenią możliwość eksportu wektorów i stacji bazowych do modułu wyrównania.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!