r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

RazerGO 1.2.6

Strona główna iOS Gry Dodatki i inne aplikacje dla graczy

RazerGo to komunikator zaprojektowany specjalnie dla grających w Pokemon Go. Podczas zakładania konta (można też używać identyfikatora w usługach Razera) można podać nick trenera i wybrać drużynę.

Galeria programu

RazerGo ma uzupełnić jeden z poważnych braków gry Pokemon GO. Mimo że jest to produkcja zespołowa, autorzy nie zaimplementowali w niej żadnego komunikatora. RazerGo umożliwia prowadzenie rozmów z osobami w pobliżu na kanale publicznym albo tylko w obrębie drużyny. Powstała także opcja dla niezdecydowanych, którzy jeszcze nie osiągnęli 5. poziomu i nie stanęli po żadnej ze stron.

Komunikator pozwala wybrać zasięg zbieranych wiadomości w skali od 5 km do globalnego. Niestety nie ma możliwości weryfikacji, czy trener należy do tej właśnie drużyny.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Razer dba o graczy. Wypuścił komunikator dla grających w Pokemon GO

13
OPROGRAMOWANIE 24.07.2016 | Anna Rymsza (Xyrcon)

Logo firmy Razer możecie znać ze sprzętu dla graczy, ale znany w środowisku producent nie próżnuje. Niewielkim nakładem pracy przygotował funkcjonalny, prosty komunikator RazerGo dla grających w najmodniejszą w tym miesiącu pozycję – Pokemon GO. Komunikator uzupełnia jeden z poważnych braków gry Pokemon GO – brak komunikatora. O ile Ingress studia Niantic został wyposażony w przyzwoity, wbudowany komunikator, z którego można korzystać w grze lub w aplikacji, Pokemon GO zostawia graczy na lodzie. RazerGo pozwala zrobić mniej-więcej to samo, co komunikator w Ingressie: W przeglądarce…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.