r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Record by Under Armour - Exercise Smarter, Feel Better, Live Longer, connects with UA HealthBox 3.21

Strona główna iOS Zdrowie i aktywność Monitorowanie aktywności

Record by Under Armour

Under Armour Record to program, który służy do regularnego monitorowania aktywności użytkownika związanej ze stylem życia i uprawianiem sportu. Pozwala też wyznaczyć cele, które użytkownik może osiągnąć każdego dnia, dbając o dobrą formę i zdrowie. Program przeznaczony jest na iPhone'y oraz iPady, ma też wersję na zegarki Apple Watch.

Pierwszy krok związany z Record by Under Armour wymaga założenia konta w usłudze. Można to zrobić na stronie internetowej usługi i użyć danych do logowania w aplikacji mobilnej, albo założyć konto za pomocą aplikacji mobilnej, korzystając w tym celu adresu e-mail lub konta na Facebooku.

Po założeniu konta, aplikacja Under Armour Record będzie gotowa do pracy. I zajmie się zbieraniem oraz analizowaniem informacji o trybie życia użytkownika w czterech kategoriach: dziennej aktywności (w której można wyznaczyć cel do osiągnięcia każdego dnia w postaci liczby kroków do pokonania), odżywiania (w której podajemy informacje o kaloryczności naszych posiłków), fitness (w której program mierzy czas naszej codziennej aktywności sportowej i możemy ustalić cel w postaci codziennego czasu spędzonego na aktywności fizycznej) oraz sen (w której podajemy informacje o tym, jak długo spaliśmy danej nocy i również możemy ustalić cel w postaci określonej liczby godzin do przespania).

W ten sposób program tworzy codzienny obraz nawyków użytkownika. Wszystkie dane podawane są w formie wykresów, które można filtrować w oparciu o wybraną liczbę dni, a także porównywać dane z poszczególnych kategorii przewidzianych w aplikacji. To sprawia, że użytkownik aplikacji może analizować, jak poprawić np. jakość swojego snu, by lepiej funkcjonować za dnia. Program pozwala też włączyć się do społeczności skupionej wokół aplikacji, wymieniać się informacjami z innymi ludźmi lub czerpać inspiracje do własnych starań.

Program można zintegrować z innymi usługami fitnessowymi, np. Withings, Garmin lub Jawbone. Dużo korzyści użytkownikom Under Armour Record przyniesie też korzystanie z innych programów firmy: MyFitnessPal (iOS) oraz urządzeń ubieralnych od Under Armour, które służą do monitorowania różnych obszarów codziennej aktywności.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Integracja obowiązkowa. Endomondo wymieni dane z aplikacjami Under Armour

10
09.03.2016  •  Łukasz Maślanka

W lutym 2015 r. Under Armour kupiło Endomondo, czyli jeden z najbardziej popularnych na świecie serwisów do mierzenia aktywności sportowych. Teraz firma ogłosiła że wprowadza w usłudze wiosenne porządki. Zmienią się warunki korzystania z niej (zarówno w wersji przeglądarkowej, jak też w aplikacjach mobilnych) oraz polityka prywatności. Wszystko po to, aby przesyłanie danych między Endomondo a innymi programami dla sportowców należącymi do Under Armour stało się łatwiejsze. Zmiany ogłoszone przez nowego właściciela Endomondo dotyczące osób, które dopiero zaczynają korzystać z produktów…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.