RecordPad RecordPad 7.17

Strona główna Windows Multimedia Inne programy multimedialne
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Record Pad to bardzo proste w obsłudze narzędzie do rejestrowania dźwięków.

Za pomocą aplikacji Record Pad nagramy swój głos, utwór muzyczny lub jakikolwiek inny dźwięk, który następnie umieścimy np. w prezentacji multimedialnej. Zarejestrowany materiał będziemy mogli zapisać do najpopularniejszych formatów, takich jak MP3, WAV oraz AIFF albo umieścić bezpośrednio na płycie CD przy wykorzystaniu programu Express Burn. Alternatywnie można także wysyłać nagrania e-mailem lub na serwer FTP.

Record Pad zawiera specjalną funkcję, która sprawia, że aplikacja nagrywa dźwięk jedynie podczas wypowiadania słów przez użytkownika. Pracę z pewnością ułatwi także możliwość korzystania z rozmaitych skrótów klawiaturowych, dzięki czemu szybciej skorzystamy z poszczególnych funkcji oferowanych przez tę aplikację.

Warto również wspomnieć, że Record Pad integruje się z narzędziem WavePad, którego posiadacze mogą łatwo i szybko edytować nagrania lub wzbogacać je licznymi efektami.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!