r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Reddit: The Official App 0.3.2

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Inne serwisy społecznościowe

Reddit: The Official App to oficjalny klient popularnego serwisu Reddit, przeznaczony na urządzenia z Androidem.

Z aplikacji możemy korzystać jako użytkownik anonimowy, wtedy jednak nie będziemy mogli edytować naszego profilu, zakładać nowych postów ani dodawać komentarzy w trwających dyskusjach. Jako gość możemy jedynie przeglądać redditowe treści i dzielić się nimi za pomocą innych aplikacji. Osoby, które nie posiadają konta na Reddicie, mogą je szybko założyć, a stosowne opcje są dostępne w ustawieniach aplikacji.

r   e   k   l   a   m   a

Domyślnie treści w Reddit: The Official App są wyświetlane w formie kart, opatrzonych dużym zdjęciem. W ustawieniach programu możemy zmienić ten widok, ustawiając go jako kompaktowy, wtedy lista wątków będzie zaprezentowana w formie kafelków z małym zdjęciem z wątku widocznym z lewej strony, a także z liczbą komentarzy oraz informacją o liczbie głosów na "tak" i na "nie" dla danego wpisu. Ponadto, program oferuje tryb nocny, wówczas wszystkie treści w aplikacji będą widoczne nie na białym, lecz na czarnym tle.

W górnym pasku aplikacji znajdziemy wyszukiwarkę, za pomocą której możemy szybko przeszukać zasoby Reddita, a także skrót do naszej skrzynki pocztowej w usłudze. Nowy wątek możemy założyć, korzystając z dużego przycisku widocznego w prawym dolnym rogu ekranu. Z kolei gdy wejdziemy w dany wątek, wówczas po prawej przycisk będzie służył do dodawania komentarzy.

Aplikacja działa płynnie i jest prosta w obsłudze, zdarzają się jednak problemy z nawigowaniem między treściami. Gdy dyskusja zawiera link i otworzymy go we wbudowanej w przeglądarce, a następnie korzystając z przycisku Wstecz zechcemy wrócić do listy wątków, aplikacji zdarza się odmówić posłuszeństwa.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Reddit uruchomił weryfikację dwustopniową. Jak zacząć z niej korzystać?

11
OPROGRAMOWANIE 25.01.2018 | Jan Mentel

Po wielu miesiącach testów dwuetapowe uwierzytelnienie wreszcie trafiło do Reddita. Użytkownik może zostać poproszony o podanie sześciocyfrowego kodu generowanego przez telefon. Co ważne, dodatkowe zabezpieczenie działa zarówno na desktopach, jak i w aplikacjach mobilnych. Żeby zacząć korzystać, niezbędna będzie aplikacja do weryfikacji, która wspiera protokół Czasowego jednorazowego hasła (TOTP) – użyć można np. Google Authenticatora . Dwuetapowe uwierzytelnienie jest opcjonalne i by je uruchomić, po zalogowaniu się do usługi należy wejść w preferencje, a następnie pozycję hasła/e-mail. Na…

Spór o spieniężanie prasy w Sieci trwa: Reddit chce blokować płatne serwisy

14
INTERNET 09.05.2016 | Maciej Olanicki

W ciągu ostatnich tygodni nie brakowało wielu wiadomości o reklamie w Sieci i tego, jak w dobie blokowania tego typu treści i w końcu blokowania blokujących, wygląda dzisiejszy Internet. Kolejny epizod nadchodzących nieubłaganie zmian może wyznaczyć Pierwsza Strona Internetu, czyli serwis Reddit. Trudno stwierdzić, aby dzisiejszy stan rzeczy, gdzie użytkownicy wykorzystujący masowo rozszerzenia blokujące reklamy przyzwyczaili się do tego, że dostęp do internetowej prasy jest bezpłatny, był całkiem zdrowy. W efekcie wydawcy odnotowują spadające zyski z reklam i są zmuszeni blokować osoby…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.