Redemption

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Gdyby na kanciaste połacie przestrzeni w Minecrafcie wpuścić tajemniczego wirusa, przeobrażającego środowisko, pewnie otrzymalibyśmy strzelankę w stylu bezpłatnego projektu Redemption. Ten bardzo ciekawy i odprężający produkt pozwala nam wcielić się w robota z użyciem wielu ciekawych broni walczącego z ogarniającą świat zarazą. Należy zniszczyć jej źródła, zanim stopień skażenia przekroczy nam limit krytyczny.

Akcja ukazana została w trybie FPP. Biegamy po zamkniętych wycinkach świata złożonego z bloczków, kombinując, jak by tu dostać się w miejsca z rozstawionymi generatorami fioletowego bakcyla. Falami rozchodzi się on od epicentrum, stopniowo zalewając otoczenie, co prezentuje się naprawdę świetnie. Można przebić się ogniem przez to mroczne morze, ale da nam to tylko naprawdę krótką chwilę wytchnienia.

Poza podstawowym karabinem z nieskończoną energią dostajemy też rozpryskową wyrzutnię pocisków, zamrażacz czy opcję wezwania nalotu, siejącą spustoszenie. W przypadku potrzeby dostania się gdzieś wyżej, na pewno z pomocą przyjdzie wyrzutnia bloczków, przydająca się nie tylko do budowy schodków, lecz również odcinania od niebezpieczeństwa. Co ciekawe, gra umożliwia wspólną zabawę z kimś w sieci lokalnej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!