reklama

Remix dzwonków iPhone'a stanie się klubowym hitem?

Strona główna Aktualności

O autorze

Skoro na świecie coraz większą popularność zdobywają rozmaite przeróbki utworów z gier i filmów, to dlaczego nie podjąć się zrobienia takowej z dzwonków iPhone'a? Na taki pomysł wpadł youtuber znany jako MetroGnome, a efekt jego prac, który możecie zobaczyć poniżej, został przyjęty przez innych użytkowników z dużym entuzjazmem.

Powyższy utwór przekroczył milion wyświetleń w zaledwie 4 dni, o czym możemy się dowiedzieć na fanpage'u jego autora. MetroGnome dotychczas był znany głównie z przeróbki intra serialu Breaking Bad. Na tym jednak sława Adiego się nie kończy. Jeden z oglądających stworzył już swoją interpretację tańca do utworu z dzwonkami, zwaną iPhone dance.

O tym, czy powyższy taniec przyjmie się szeroko tak jak kiedyś Freefall zapewne przekonamy się niedługo. Na pewno za to poniższy remix spodoba się wszystkim sfrustrowanym użytkownikom Windowsa. Niezbadane są krańce YouTube'a.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić