Remo Recover Remo Recover 5.0.0.42

Strona główna Windows Narzędzia Odzyskiwanie danych
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Remo Recover to szybkie i łatwe w obsłudze narzędzie pomocne podczas odzyskiwania skasowanych lub utraconych w różnych okolicznościach danych. Z jego pomocą w kilku prostych krokach odzyskamy dane usunięte z dysków twardych, przenośnych magazynów danych USB i kart pamięci.

Program oferuje estetyczny i przyjazny początkującym użytkownikom interfejs graficzny wzorowany na Modern UI z systemu Windows 8. Znajdziemy w nim szereg modułów przeznaczonych do wykonywania określonych zadań, takich jak przywracanie skasowanych lub utraconych w różnych okolicznościach danych, całych partycji oraz multimediów. Remo Recover dysponuje funkcjami, które umożliwiają określanie typu i innych parametrów danych do odzyskania (rozmiar lub data utworzenia/modyfikacji). Według zapewnień twórców oprogramowanie poradzi sobie nawet z plikami z sformatowanych partycji, na których zainstalowany został system.

Narzędzie dostępne jest dla platformy Windows oraz Mac OS. Współpracuje ono z dyskami SATA/SCSI/IDE, macierzami RAID0/RAID1/RAID5, kartami pamięci SD/XD/MMC/Memory Stick, przenośnymi magazynami danych USB, napędami FireWire, obsługując przy tym takie systemy plików jak FAT16/FAT32/NTFS/NTFS5/ExtFAT.

Uwaga!

  • Producent udostępnia program w 3 edycjach: Basic, Media oraz Pro Edition. Szczegółowe zestawienie funkcjonalności każdej z nich znaleźć można na oficjalnej stronie internetowej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!