Renee Becca Renee Becca 2019.7.46.276

Strona główna Windows Narzędzia Archiwizacja danych
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Renee Becca to narzędzie do tworzenia kopii zapasowej i odzyskiwania danych.

Opisywany program został wyposażony w bardzo czytelny interfejs oparty na zakładkach. Z poziomu głównego okna możemy wybrać jedną z podstawowych funkcjonalności (kopia zapasowa, przywracanie i klonowanie), a także zyskać dostęp do dodatkowych narzędzi umożliwiających zarządzanie dyskiem, usuwanie zawartości HDD lub wskazanej partycji. Możliwe jest także odzyskiwanie danych bez posiadania kopii zapasowej, ale w tym przypadku autorzy kierują użytkownika na stronę Renee Undeleter, z której można pobrać aplikację.

Renee Becca pozwala na klonowanie wybranej partycji, dysku twardego lub folderu w trzech prostych krokach, dzięki czemu utworzymy back-up mniejszej lub większej ilości danych, a nawet całego Windowsa. Co ciekawe, program umożliwia także przenoszenie systemu operacyjnego na dysk SSD i w tym przypadku również cała operacja sprowadza się do wykonania zaledwie kilku czynności. Warto przy tym pamiętać, że Renee Becca nie wymaga specjalistycznej wiedzy po stronie użytkownika.

W przypadku Renee Becca możliwe jest oczywiście ręczne tworzenie kopii zapasowych, ale narzędzie może pracować także zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem. Aby zaoszczędzić czas i miejsce aplikacja porównuje zawartość kopii zapasowej i dysku twardego, by nie kopiować jeszcze raz tych samych dokumentów, ale jedynie ostatnio zmodyfikowane pliki.

Uwaga!

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!