RivChat 2.35

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Bezpłatny polski program do komunikacji sieciowej. Umożliwia m.in rozmowy na kanale głównym i prywatnych, uruchamianie w postaci zminimalizowanej i minimalizowanie programu do tray'a, przesyłanie plików, szyfrowaną transmisję, wysyłanie notyfikacji, system ponad 40 komend wzorowany na IRC-u, możliwość definicji własnych komend i aliasów, prosty język skryptowy, możliwości tworzenia automatycznie wykonywanych skryptów, tryb uprzywilejowanego użytkownika, możliwość dostosowania wyglądu programu do własnych upodobań (tło, kolorystyka, przyciski interface'u).

Ponadto: obsługa tematu, przejrzysty i pełny setup, skróty klawiszowe dowolnie definiowane przez użytkownika, informacje o czasie pojawienia się wiadomości, system statystyk, dwa tryby niedostępności, powiadomienie za pomocą dźwięku, rozpoznawanie linków do stron www, inteligentny autoaway - program przechodzi automatycznie w tryb away jeśli użytkownik nie pracuje przy komputerze, możliwość rozmowy na kilku kanałach jednocześnie, od wersji 2.13 obsługa plug-inów, obszerna (i ciągle rozwijana) dokumentacja oraz wiele innych...

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!