r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Roadkil's Disk Image 1.6

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe

Roadkil's Disk Image to proste narzędzie do tworzenia obrazów twardych dysków i dyskietek. Jego ogromną zaletą jest możliwość pracy nawet na Windowsie 95, co czyni je idealnym dla miłośników starego sprzętu.

Roadkil's Disk Image tworzy kopie dysków 1 do 1, bit po bicie, bez pomijania fragmentów ani kompresji. Wystarczy wskazać dysk źródłowy i miejsce, gdzie zostanie zapisany plik z obrazem albo plik z obrazem i dysk, na którym obraz ma zostać odtworzony.

r   e   k   l   a   m   a

Narzędzie jest dostępne także w wersji niewymagającej instalacji.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Jak zainstalować Androida na Raspberry Pi

1
OPROGRAMOWANIE 09.11.2016 | Krzysztof Fiedor

Instalacja Androida na Raspberry Pi jest bardzo prosta i w zasadzie ogranicza się do pobrania i zainstalowania kilku aplikacji. Uporządkowaliśmy to wszystko, zachęcamy do oglądania, w opisie znajdziecie natomiast linki do proponowanych w materiale programów. Zacząć należy od przygotowania karty SD, która pewnie już niejeden obraz widziała i mogą pojawić się problemy z jej sformatowanie pod systemem Windows. Pomocny okaże się program SD Formater. Mając już gotową kartę możemy przystąpić do pobrania obrazu z Androidem - najnowszą wersję znajdziecie na stronie Geek Till It Hertz, waga przed…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Toscior   14 #1 10.11.2016 15:10

Robi swoje, ale troszkę długawo to trwa

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.