r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Romero's Aftermath

Strona główna Windows Gry RPG i MMO

Likwidowanie kolejnych zastępów nieumarłych pewnie nigdy się graczom nie znudzi, a jeżeli w grę wchodzi nieźle prezentujący się projekt typu MMO sygnowany nazwiskiem rodziny doskonale znanej z filmowych horrorów, wtedy jest szansa na sieciowy hit. Do tego jeszcze rozprowadzany za darmo. Romero's Aftermath to taka właśnie całkiem wyjątkową propozycja na samotne wieczory. Główne zadanie tutaj to oczywiście przetrwać w otwartym świecie, w którym zza byle krzaka może wyskoczyć zgnilec.

Galeria programu

Podstawowa sprawa to oczywiście stworzenie własnego bohatera, którego potem w trakcie zabawy będziemy wyposażać w coraz lepszy oręż i przy okazji od czasu do czasu modyfikować jego wygląd. Żeby z gry nie wyszła prosta strzelanka, twórcy ze studia Free Reign Entertainment wraz z reżyserem Georgem C. Romero obmyślili różnorakie możliwości wpływania na otaczający gracza świat. Przyjdzie mu między innymi oczyszczać kolejne mieściny z zombiaków, a potem przywracać je do stanu używalności poprzez uruchomienie generatorów prądu, do czego przyda się rzecz jasna benzyna. Przewidziano za to odpowiednie bonusy, które zawsze mogą nam skraść sprzed nosa inni. Warto rozglądać się też za skrzyniami zrzucanymi z helikopterów.

Nie zabrakło systemu tworzenia przedmiotów z części pozbieranych lub pozyskanych z rozłożenia niepotrzebnych graczowi już rzeczy. Naturalnie kolejne schematy potrzebne do ich złożenia trzeba będzie odnaleźć samemu. Coś dla fanów zabaw w obronę bazy to opcja zakładania własnych obozowisk, włącznie z rozstawianiem barykad, zasieków i pułapek. Wystarczy zwołać znajomych, aby odludzie zrobiło się swojskie. Nawet będzie czas zająć się jakimiś uprawami. W wolnej chwili zaś dobrze uzbrojeni ruszycie na polowania na nieumarłych, a z nudy podejmiecie pojedynków pomiędzy sobą.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Procesor Intel i5 2.7 GHz
  • 6 GB RAM
  • Karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 660
  • 4 GB wolnego miejsca na dysku

Uwaga!

Do zabawy potrzebne będzie zarejestrowanie darmowego konta, co robi się w trakcie instalowania gry. Ewentualnie można grać za pośrednictwem platformy Steam. Instalator Romero's Aftermath po uruchomieniu pobierze potrzebne do zabawy pliki.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Romero's Aftermath to darmowe MMO nie tylko dla fanów kina grozy

13
ROZRYWKA 25.09.2015 | Tomasz Wrzesień (TomisH)

Romeros Aftermath to ciekawa darmowa propozycja na jesienne wieczory. Wybijanie kolejnych zastępów nieumarłych pewnie nigdy się graczom nie znudzi, a jeżeli w grę wchodzi nieźle prezentujący się projekt typu MMO sygnowany nazwiskiem rodziny doskonale znanej z filmowych horrorów, wtedy jest szansa na sieciowy hit. Główne zadanie tutaj to oczywiście przetrwać w otwartym świecie, w którym mogą nas zjeść. Podstawowa sprawa to naturalnie stworzenie własnego bohatera, którego potem w trakcie zabawy będziemy wyposażać w coraz lepszy oręż i przy okazji od czasu do czasu modyfikować jego wygląd.…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.