Pyrkon dzień pierwszy — mini fotorelacja

Może dzień to troszkę przesadzone, dopiero w samo południe otwarto bramki dla chętnych do odwiedzenia Festiwalu Fantastyki "PYRKON 2016".

Zanim jednak otwarto postanowiłem się przejść i porobić troszkę zdjęć. Od razu za bramką spotkałem znajomych którzy od pewnego czasu popularyzują w rozmaity sposób świat związany z książkami pt. "Metro" . Zaprowadzili mnie do Hali gdzie wystawiają się różne ekipy popularyzujące różne światy oraz epoki. Na "dzień dobry" przywitały mnie lufy Rosyjskich karabinów...Putin miał rację ... te uniformy jednak można kupić w każdym sklepie z militariami. :)


Dalej widać było "Stargate" dziwny okrąg z kilkoma szewronami, po wklepaniu odpowiedniego adresu można się przenieść na inną planetę ...ScFi.

A przy okazji zrobić sobie zdjęcie z ową bramą do innych światów w tle.

Po drugiej stronie wejście do Metra....
Dalej jakieś dziwne mechaniczne postacie

pojazdy rodem z "Mad Max'a".

Miecze, topory....no i smok !!!

W każdej bajce jest Smok !!!

Napiliśmy się przed wejściem do metra troszkę "czaju", pogadaliśmy o starych dobrych czasach kidy zajmowałem się ASG. Obejrzałem galerię zdjęć z 24 - godzinnej imprezy typu LARP która odbyła się w lutym tego roku i na zakończenie dostałem zaproszenie na imprezę w 2017r.
Postanowiłem poszukać troszkę teraźniejszości po drodze przeszedłem przez strefę w której nie odnotowano zarażenia przez 3 dni ...

chyba mają tam zombie ?


Dwóch gości z bronią kazało mi wejść do budki telefonicznej... o nazwie Tardis ...

cdn...