Ron's Renamer Ron's Renamer 2019.09.23.1506

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Ron's Renamer to zaskakująco zaawansowane narzędzie przeznaczone do masowej zmiany nazw plików i folderów, wykorzystujące w tym celu szereg dostępnych opcji i możliwości.

Na pierwszy rzut na okno aplikacji z pewnością nie należy do przesadnie przyjemnych, jako że duża ilość możliwości jest reprezentowana przez pewien bałagan w interfejsie, do którego trzeba przywyknąć. Po przyzwyczajeniu się, można zacząć doceniać rozmaite opcje aplikacji, które pozwalają na zmiany nazw w zasadzie dowolnej ilości plików korzystając z zestawów "rules", czyli zasad. Możemy do nazw dodawać tekst, liczby, datę, usuwać spacje, wykorzystywać metatagi (np. nazwy utworów lub dane ze zdjęć), odwracać tekst i nie tylko. Liczba możliwości i możliwych kombinacji jest naprawdę spora.

Dzięki górnej części okna programu, możemy nie tylko łatwo odnaleźć się w strukturze katalogów niczym w zwyczajnym Eksploratorze Windows, ale również podejrzeć podgląd nowych nazw plików, dzięki czemu upewnimy się, że osiągniemy pożądany efekt. Dodatkowym plusem Ron's Renamer jest możliwość cofnięcia wprowadzonych zmian, jeśli jednak uznamy, że nowe nazwy plików nam z jakiegoś powodu nie pasują.

Uwaga!

  • Wersja Lite aplikacji pozwala na zmianę nazw 75 plików i nie obsługuje wiersza poleceń oraz skrótów do konkretnych zasad.
  • Możliwa jest aktywacja wersji Pro, która posiada ograniczenie działania do 30 dni od aktywacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!