Root Genius 3.1.7

Strona główna Windows Obsługa urządzeń mobilnych Usuwanie zabezpieczeń
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Root Genius to kolejny program do rootowania urządzeń działających pod kontrolą systemu Android, z wykorzystaniem tylko jednego przycisku. Cały proces jest tu automatyczny i nie wymaga od użytkownika zaangażowania. Aplikację cechuje nowoczesny interfejs i czytelne instrukcje.

Zdobywanie zabezpieczeń roota należy rozpocząć od włączenia w telefonie debugowania USB, a następnie podłączenia urządzenia do komputera przewodem USB. W razie potrzeby należy zadbać o instalację odpowiednich sterowników i wyrażenie zgody na połączenie z telefonem, która wyświetli się na ekranie urządzenia. Po poprawnym rozpoznaniu przez aplikację pozostaje już tylko rozpocząć rootowanie dostępnym na środku przyciskiem.

Root Genius obsługuje urządzenia pracujące pod kontrolą Androida w wersjach od 2.3 Gingerbread do 5.0.2 Lollipop. Producent nie podaje niestety przykładów urządzeń, które działają w tym przypadku bezproblemowo. Jak wynika z dostarczonych informacji, program jest wykorzystywany najczęściej przez użytkowników Androida w wersji Kitkat.

Uwaga!

  • Pobrany plik archiwum należy rozpakować z użyciem hasła rootgeniusapk.com. Program nie wymaga instalacji.

  • Celem rootowania jest uzyskanie dostępu do domyślnie chronionych obszarów systemu Android. Przed przystąpieniem do tego procesu warto posiadać odpowiednią wiedzę w tym zakresie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
razdwa6661   1 #4 09.06.2018 00:51

Jedyny program, który całkowicie zrotował. King próbował, chociaż odinstalował to co wgrał.. na reszcie fabryczne ustawienia, a co do iroota, to już się ***** wypowiedziałem. Wspaniały program. Polecam mniej znanej marce. Mam roota.

frobag   4 #3 26.02.2018 20:19

hehe... wygrzebałem z szuflady swojego starego samsunga z andkiem 2.3.6 (niestety jego aktualizacja nie poszła już wyżej). KingoRoot spaprał mi system niesamowicie i od nowa na Odinie trzeba było parę razy próbować, zanim usunałem to g* z telefonu. Chiński, nie chiński i być może nadaje się tylko do starszych wersji, ale zrobił mi to w parę sekund. Bez problemu można potem odinstalować. ROOT zostaje. Mam teraz czyściuteńką 'empetrójkę' (działa bez sim, żadnych Kiesów, chatów, G+ i brandu operatora) na nudne drogi do pracy i z powrotem:D Nie muszę zamulać drugiego telefonu;)

  #2 21.02.2017 19:17

Nie działa i nie wiadomo co robi w tle . Testowana na tablecie 4 ??

Goldfinger   10 #1 20.02.2017 20:33

Sprawdzałem na Android 4.2.2 -> nie działa albo, innymi słowy nie nadaje się do użytku.
Aplikacja na PC w języku angielskim, jednak już na smarfonie w języku chińskim.
Może popełniam błąd i powinienem ją tłumaczyć za pomocą Google translator ;-)