r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Root Genius 3.1.7

Strona główna Windows Obsługa urządzeń mobilnych Usuwanie zabezpieczeń
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Root Genius to kolejny program do rootowania urządzeń działających pod kontrolą systemu Android, z wykorzystaniem tylko jednego przycisku. Cały proces jest tu automatyczny i nie wymaga od użytkownika zaangażowania. Aplikację cechuje nowoczesny interfejs i czytelne instrukcje.

Galeria programu

Zdobywanie zabezpieczeń roota należy rozpocząć od włączenia w telefonie debugowania USB, a następnie podłączenia urządzenia do komputera przewodem USB. W razie potrzeby należy zadbać o instalację odpowiednich sterowników i wyrażenie zgody na połączenie z telefonem, która wyświetli się na ekranie urządzenia. Po poprawnym rozpoznaniu przez aplikację pozostaje już tylko rozpocząć rootowanie dostępnym na środku przyciskiem.

Root Genius obsługuje urządzenia pracujące pod kontrolą Androida w wersjach od 2.3 Gingerbread do 5.0.2 Lollipop. Producent nie podaje niestety przykładów urządzeń, które działają w tym przypadku bezproblemowo. Jak wynika z dostarczonych informacji, program jest wykorzystywany najczęściej przez użytkowników Androida w wersji Kitkat.

Uwaga!

  • Pobrany plik archiwum należy rozpakować z użyciem hasła rootgeniusapk.com. Program nie wymaga instalacji.

  • Celem rootowania jest uzyskanie dostępu do domyślnie chronionych obszarów systemu Android. Przed przystąpieniem do tego procesu warto posiadać odpowiednią wiedzę w tym zakresie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 21.02.2017 19:17

Nie działa i nie wiadomo co robi w tle . Testowana na tablecie 4 ??

Goldfinger   9 #1 20.02.2017 20:33

Sprawdzałem na Android 4.2.2 -> nie działa albo, innymi słowy nie nadaje się do użytku.
Aplikacja na PC w języku angielskim, jednak już na smarfonie w języku chińskim.
Może popełniam błąd i powinienem ją tłumaczyć za pomocą Google translator ;-)

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.