Root Genius Root Genius 3.1.7

Strona główna Windows Obsługa urządzeń mobilnych Usuwanie zabezpieczeń
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Root Genius to kolejny program do rootowania urządzeń działających pod kontrolą systemu Android, z wykorzystaniem tylko jednego przycisku. Cały proces jest tu automatyczny i nie wymaga od użytkownika zaangażowania. Aplikację cechuje nowoczesny interfejs i czytelne instrukcje.

Zdobywanie zabezpieczeń roota należy rozpocząć od włączenia w telefonie debugowania USB, a następnie podłączenia urządzenia do komputera przewodem USB. W razie potrzeby należy zadbać o instalację odpowiednich sterowników i wyrażenie zgody na połączenie z telefonem, która wyświetli się na ekranie urządzenia. Po poprawnym rozpoznaniu przez aplikację pozostaje już tylko rozpocząć rootowanie dostępnym na środku przyciskiem.

Root Genius obsługuje urządzenia pracujące pod kontrolą Androida w wersjach od 2.3 Gingerbread do 5.0.2 Lollipop. Producent nie podaje niestety przykładów urządzeń, które działają w tym przypadku bezproblemowo. Jak wynika z dostarczonych informacji, program jest wykorzystywany najczęściej przez użytkowników Androida w wersji Kitkat.

Uwaga!

  • Pobrany plik archiwum należy rozpakować z użyciem hasła rootgeniusapk.com. Program nie wymaga instalacji.

  • Celem rootowania jest uzyskanie dostępu do domyślnie chronionych obszarów systemu Android. Przed przystąpieniem do tego procesu warto posiadać odpowiednią wiedzę w tym zakresie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!