r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Rovio zapowiada Angry Birds Stella, zupełnie nowy rozdział w historii serii

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Rovio zapowiada nowe przygody wściekłych ptaków, co chyba nikogo nie powinno zbyt zaskoczyć. Mimo wszystko wraz z ogłoszonym na ten jeszcze rok Angry Birds Stella szykuje się kilka istotnych zmian. Przede wszystkim mamy do czynienia z całkiem inną koncepcją graficzną, a przy tym najwyraźniej producenci docenili wkład płci pięknej w popularyzację marki. Głównym bohaterem będzie w końcu opierzona różowa piękność.

Tytułowej Stelli towarzyszyć ma grono zupełnie nowych ptaszków, zanosi się także na pojawienie się świeżego zestawu przeciwników. Czy świnie pójdą jednak zupełnie w odstawkę dopiero pokaże czas, tak samo jak poczekamy na ujawnienie zasad rozgrywki. Na razie Rovio wspomina tylko enigmatycznie o emocjonującej wielkiej przygodzie, walce o przyjaźń oraz własny dom. Wszystko stanie się jasne jesienią. Nowa linia Angry Birds rozciągnięta zostanie naturalnie także na filmy animowane, książki, zabawki i inne produkty, za które fani skłonni będą zapłacić. Szczegóły mamy poznać wkrótce.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.