reklama

Rovio zapowiada Angry Birds Stella, zupełnie nowy rozdział w historii serii

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Rovio zapowiada nowe przygody wściekłych ptaków, co chyba nikogo nie powinno zbyt zaskoczyć. Mimo wszystko wraz z ogłoszonym na ten jeszcze rok Angry Birds Stella szykuje się kilka istotnych zmian. Przede wszystkim mamy do czynienia z całkiem inną koncepcją graficzną, a przy tym najwyraźniej producenci docenili wkład płci pięknej w popularyzację marki. Głównym bohaterem będzie w końcu opierzona różowa piękność.

Tytułowej Stelli towarzyszyć ma grono zupełnie nowych ptaszków, zanosi się także na pojawienie się świeżego zestawu przeciwników. Czy świnie pójdą jednak zupełnie w odstawkę dopiero pokaże czas, tak samo jak poczekamy na ujawnienie zasad rozgrywki. Na razie Rovio wspomina tylko enigmatycznie o emocjonującej wielkiej przygodzie, walce o przyjaźń oraz własny dom. Wszystko stanie się jasne jesienią. Nowa linia Angry Birds rozciągnięta zostanie naturalnie także na filmy animowane, książki, zabawki i inne produkty, za które fani skłonni będą zapłacić. Szczegóły mamy poznać wkrótce.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama