Rush Hour 1.0

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Rush Hour to remake bardzo podobnej, jeśli chodzi o wygląd i zasady, gry o nazwie Traffic pochodzącej z zamierzchłej ery komputerów C64 oraz Amiga. W porównaniu do swojej pierwotnej wersji, Rush Houer zyskał lepszą grafikę i ciekawszą oprawę dźwiękową. Wszelkie przedmioty pojawiające się w grze stały się lepiej rozpoznawalne i dużo sprawniej poruszają się po wyznaczonym polu.

Przed graczem zostaje postawione niełatwe zadanie zarządzania ruchem samochodowym na obszarze kilku skrzyżowań danego miasta. Podstawową czynnością jaką należy wykonywać, jest umiejętne zmienianie sygnalizacji świetlnej na każdym z widocznych skrzyżowań. Jeśli tylko pominiemy choć na chwilę jedno z nich, wówczas ulica korkuje się i powstaje zator, który dezorganizuje nam ruch na całej planszy.

Grunt to płynne przepuszczanie samochodów wszystkimi ulicami. Niestety nie jest to takie proste, ponieważ praktycznie z każdą chwilą pojazdów przybywa, a najmniejsze niedopatrzenie może doprowadzić do całkowitego zakorkowania i co za tym idzie zakończenia całego układu.

Nowy York, Chicago, Boston, Pavia to miasta, których ulice słyną na całym świecie z zakorkowania i nieprzejezdności. Oprócz nich mamy do wyboru jeszcze kilka innych metropolii, w których możemy sprawdzić swoje umiejętności w kierowaniu ruchem.

Przed rozpoczęciem gry polecam użycie trybu "fullscreen". Następnie należy wybrać odpowiedni dla siebie poziom trudności i w dziale "Help" zapoznać się w z kilkoma podstawowymi zasadami obowiązującymi w grze.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!