reklama

Ruszyła otwarta rejestracja na HotZlot 2012!

Strona główna Aktualności

O autorze

Zgodnie z zapowiedziami, uruchomiliśmy dziś otwartą rejestrację na HotZlot 2012, czyli szóste już spotkania naszych czytelników. Chęć udziału może zgłaszać każdy, kto posiada konto w portalu dobreprogramy. O uzyskaniu miejsca zdecyduje losowanie 25 czerwca. Zachęcamy do rejestracji!

Przypomnijmy, że w tym roku ponownie gościć nas będzie Zamek na Skale położony w sercu Kotliny Kłodzkiej, w pobliżu Lądka Zdroju. Miejsce to oczarowało nas przepięknie odrestaurowanymi wnętrzami, sympatyczną obsługą, wspaniałym otoczeniem, szumem górskiej rzeki... — słowem niesamowitym klimatem. Na każdym kroku czuje się tu oddech sięgającej XVI wieku historii, mimo że obecnie w Zamku mieści się 4-gwiazdkowy hotel. Został on w całości zarezerwowany na potrzeby HotZlotu. Mamy nadzieję, że pogoda dopisze i, podobnie jak dwa lata temu (wideorelacja poniżej), znaczną część Zlotu będziemy mogli spędzić na świeżym powietrzu korzystając z uroków zamkowego parku.

Twoja przeglądarka nie obsługuje Flasha i HTML5 lub wyłączono obsługę JavaScript...

Trzydniowa agenda Zlotu od świtu do późnej nocy wypełniona zostanie mnóstwem atrakcji, interesującymi sesjami technicznymi i bogatym programem integracyjnym :) Planujemy prezentacje nowości sprzętowych, wystawę starych komputerów oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Sesje techniczne poprowadzą zarówno nasi redaktorzy, jak i osoby reprezentujące zaproszonych partnerów — producentów oprogramowania i sprzętu komputerowego. W akcji będzie można zobaczyć m.in. Patryka Góralowskiego z Microsoftu, który dał się poznać nie tylko jako doskonały prelegent, ale także sympatyczny uczestnik wieczornych dyskusji ;) Jesteśmy przekonani, że w programie każdy znajdzie coś interesującego dla siebie. Nie możemy jeszcze podać konkretnych tytułów wszystkich sesji — agenda zostanie jednak niebawem o nie uzupełniona. Integracyjny charakter imprezy zwieńczy spotkanie przy grillu i piwie w sobotę wieczorem.

Tradycyjnie już, spotkanie to będzie dla Was praktycznie bezpłatne ;) Dzięki wsparciu zaproszonych partnerów będziemy w stanie zapewnić wszystkim uczestnikom noclegi w komfortowych pokojach, pełne wyżywienie, upominki i cały szereg atrakcji. Pobierać będziemy jedynie symboliczną opłatę w wysokości 50 zł dla rezerwacji miejsca i potwierdzenia faktycznej chęci uczestnictwa (opłata będzie pobierana dopiero po potwierdzeniu uzyskania miejsca). Chętni będą mogli ponadto skorzystać z programu rozszerzonego i za niewielką opłatą przedłużyć pobyt o jeden dzień, do poniedziałku 16 lipca, który praktycznie w całości zostanie przeznaczony na integrację.

W ramach rozpoczętej właśnie otwartej rejestracji, chęć udziału w HotZlocie zgłaszać może każdy kto posiada konto w portalu dobreprogramy. Dla wyrównania szans, miejsca w otwartej rejestracji będą rozdysponowywane poprzez losowanie planowane na 25 czerwca. Zaznaczamy, że udział będą mogły wziąć wyłącznie osoby pełnoletnie, młodszych czytelników zmuszeni będziemy odesłać do późniejszej relacji i retransmisji sesji technicznych.

Twoja przeglądarka nie obsługuje Flasha i HTML5 lub wyłączono obsługę JavaScript...

Głównymi partnerami tegorocznego HotZlotu są: Intel, Microsoft i Samsung. Oficjalnymi partnerami Zlotu są: GG, Magix, Opera Software, Panda Security i Transcend. Spotkanie wspierają ponadto: Belkin, Hama, IQ Publishing, Mophie, Sapphire i Techland. To właśnie dzięki tym wszystkim firmom będziemy w stanie zorganizować dla Was tegoroczny HotZlot!

Informacje na temat tegorocznej edycji można znaleźć pod adresem HotZlot.pl. Zapraszamy do zapoznania się z widocznym powyżej filmem z ubiegłorocznego HotZlotu, a także szczegółowym podsumowaniami trzech ostatnich edycji: 2011, 2010 i 2009.

Zachęcamy do rejestracji — tam po prostu trzeba być!

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić