r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Ruszyła rejestracja na konferencję Javarsovia 2010

Strona główna Aktualności

Można już rejestrować się na tegoroczną, czwartą edycję bezpłatnej konferencji Javarsovia, która odbędzie się w sobotę, 26 czerwca w Warszawie.

Javarsovia to największe wydarzenie organizowane przez Warszawską Grupę Użytkowników Technologii Java - jak mówią organizatorzy, jest to spotkanie tworzone przez miłośników Javy dla miłośników Javy. Javarsovia jest zarazem największą bezpłatną imprezą skupiającą pasjonatów tej technologii w Polsce. Pierwsza edycja konferencji odbyła się w 2007 roku i zgromadziła ponad 120 osób, kolejna dwa razy więcej. W tym roku organizatorzy proponują trzy ścieżki tematyczne plus ścieżkę warsztatową, która jest nowością na tegorocznej Javarsovii. Szczegółowy plan konferencji będzie znany wkrótce po zamknięciu fazy Call for Papers.

Udział w Javarsovii jest bezpłatny, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja online. Konferencja odbędzie się w Centrum Konferencyjno-Kongresowym przy ulicy Bobrowieckiej 9 w Warszawie. Vortal dobreprogramy jak co roku jest patronem medialnym konferencji.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.