r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

S.K.I.L.L. - Special Force 2

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki

S.K.I.L.L. - Special Force 2 to bezpłatna sieciowa strzelanka FPP, która stawia przede wszystkim na umiejętności gracza, czyli tytułowego tzw. skilla. Zbudowany na bazie technologii Unreal Engine 3 produkt nie tylko oferuje dobrej jakości grafikę, a przy tym działa na starszych konfiguracjach PC, lecz również niesie sporą porcję rozrywki. Tytuł nastawiony jest ponadto mocno na turnieje oraz imprezy eSportowe. Chce się rozwijać.

Galeria programu

Możemy wcielić się tutaj w żołnierza takich znanych jednostek jak Specnaz, SAS czy też amerykańskie Delta Force, aby rywalizować w którymś z dostępnych trybów. Gra się na punkty z zabójstw oraz asyst, także w odmianie drużynowej, bawi w infiltrację bazy przeciwnika lub podkładanie ładunków wybuchowych, mierzy się ze sztuczną inteligencją albo próbuje swych sił w bardziej imprezowych odmianach rozgrywki.

Mapy przygotowano bardzo szczegółowo oraz całkiem zmyślnie. Dobrze sprawdzają się w poszczególnych trybach. Widoczne są tutaj inspiracje czerpane z popularnych miejsc występujących w Counter-Strike'u czy grach Call of Duty, co należy policzyć na plus. Zaletą Special force 2 jest ponadto strona graficzna i dźwiękowa, która wyróżnia tę propozycję na tle innych darmowych produkcji. Warto spróbować tu swoich sił.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Procesor Intel Pentium 4 3.0 GHz
  • 1 GB RAM
  • Karta graficzna NVIDIA GeForce 6600

Uwaga!

W celu instalacji gry należy pobrać program Steam - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z przyjaciółmi. Możliwa jest również instalacja z użyciem specjalnego klienta dostępnego po bezpłatnej rejestracji konta na stronie wydawcy tytułu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Grafika, silnik, dźwięk, możliwość bezpłatnego grania, eventy podczas których można zdobyć płatne akcesoria - broń - avatary itd, itp, xingcode
Wiele ekstra dodatków jak i vip dostępne za prawdziwe pieniądze (choć w dzisiejszych czasach to chyba żaden minus)- można też je "zdobyć" lub wygrać.
ocena użytkownika

Skill Special Force 2 to chyba jaden z najlepszych FPS-ów na rynku. Na tle innych wyróżnia się szybkością akcji jak i niespotykanymi (w żadnej innej produkcji) elementami.
Dostępnych jest wiele "standardowych" trybów rozgrywki - blasting, seizure, convoy, tower, sniper jak również kilka unikalnych takich jak manhunt gdzie gracz wciela się na przemian w potwora lub w komandosa rodem z "Predatora", survival - rzeźnia potworków nr1, defense - rzeźnia nr2. Sporo jest unikalnych map - również sezonowych jak walka na śnieżki. Glass to jeszcze inny tryb - nie mający odpowiednika w żadnym innym FPS-ie - walka we wnętrzu wieżowca w którym ściany i podłodi są zrobione ze zwykłego szkła.
Sporą zaletą są częste aktualizacje dla xingcode - blokady antyhakerskiej. Nie sposób znaleźć darmowe "haki" tak jak w CS GO czy BF. Producent przywiązuje do tego olbrzymią wagę. Nawet twórcy płatnych czitów nie mają łatwo.
Jak sama nazwa "Skill" wskazuje - rozwijanie swoich umiejętności

jest bardzo ważne. Przesiadka z innych strzelanek może wiązać się z koniecznością zmiany przyzwyczajeń - niekiedy bardzo bolesną - zwłaszcza z gier opartych na "prehistorycznych" silnikach (jak CS GO - o starszych nawet nie warto wspominać :-).
Gra pozwala zbierać gotówkę "SP" co pozwala nabyć niezbędne wyposażenie i uzbrojenie. Wszystkie kupione (bezterminowe) bronie, avatary, akcesoria, ubrania itd.itp. należą do gracza na zawsze co w innych darmowych strzelankach nie jest takie oczywiste.
Skilowi można zarzucić niedopracowanie w pewnych aspektach, jak np. wchodzenie po drabinie. Ja to nazywam kompromisem na rzecz niskich wymagań minimalnych - które są wręcz śmieszne, choć wyznawców maksymalnych ustawień może czekać zdziwienie.
Warto spróbować i nie zrażać się pierwszymi niepowodzeniami, szczególnie że na początku oferowane są pokoje dla nowicjuszy dzięki którym łatwo się zaadaptować.

29.12.2015 16:04 | Recenzja do wersji

Komentarze

0 nowych
Zero Ghost   16 #1 17.07.2016 21:02

Dla zainteresowanych link ,a sama gra zdecydowanie godna polecenia szczególnie dla posiadających tzw Skill'a :P
http://pl.skill.gameforge.com/user/register

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.