S.K.I.L.L. - Special Force 2

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

S.K.I.L.L. - Special Force 2 to bezpłatna sieciowa strzelanka FPP, która stawia przede wszystkim na umiejętności gracza, czyli tytułowego tzw. skilla. Zbudowany na bazie technologii Unreal Engine 3 produkt nie tylko oferuje dobrej jakości grafikę, a przy tym działa na starszych konfiguracjach PC, lecz również niesie sporą porcję rozrywki. Tytuł nastawiony jest ponadto mocno na turnieje oraz imprezy eSportowe. Chce się rozwijać.

Możemy wcielić się tutaj w żołnierza takich znanych jednostek jak Specnaz, SAS czy też amerykańskie Delta Force, aby rywalizować w którymś z dostępnych trybów. Gra się na punkty z zabójstw oraz asyst, także w odmianie drużynowej, bawi w infiltrację bazy przeciwnika lub podkładanie ładunków wybuchowych, mierzy się ze sztuczną inteligencją albo próbuje swych sił w bardziej imprezowych odmianach rozgrywki.

Mapy przygotowano bardzo szczegółowo oraz całkiem zmyślnie. Dobrze sprawdzają się w poszczególnych trybach. Widoczne są tutaj inspiracje czerpane z popularnych miejsc występujących w Counter-Strike'u czy grach Call of Duty, co należy policzyć na plus. Zaletą Special force 2 jest ponadto strona graficzna i dźwiękowa, która wyróżnia tę propozycję na tle innych darmowych produkcji. Warto spróbować tu swoich sił.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Procesor Intel Pentium 4 3.0 GHz
  • 1 GB RAM
  • Karta graficzna NVIDIA GeForce 6600

Uwaga!

W celu instalacji gry należy pobrać program Steam - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z przyjaciółmi. Możliwa jest również instalacja z użyciem specjalnego klienta dostępnego po bezpłatnej rejestracji konta na stronie wydawcy tytułu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!