SD Formatter 4.0

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

SD Formatter to niewielkie narzędzie przeznaczone do formatowania kart pamięci typu SD, SDHC oraz SDXC, które stosowane są m.in. w telefonach, tabletach, aparatach fotograficznych itp. Umożliwia ono łatwe i wygodne usunięcie pełnej zawartości wspomnianych nośników z poziomu systemu Windows oraz Mac OS.

Program oferuje 3 tryby formatowania - szybki, pełny oraz pełny z funkcją nadpisywania (pozwalający trwale usunąć dane z karty pamięci). W odróżnieniu od mechanizmu formatowania wbudowanego w systemach operacyjnych narzędzie to jest w pełni zgodne ze specyfikacją i standardami obsługiwanych kart pamięci, a zdaniem jego twórców stosowanie SD Formattera pozwala dłużej cieszyć się wysoką wydajnością pracy magazynu danych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Kisielek   12 #5 14.11.2017 23:44

Halo ZGREDAKCJA! Nowa wersja (5.0) jest od ponad 4 miesięcy!

  #4 22.11.2016 16:51

@Kylek: Na szczęście ograniczone horyzonty można poszerzać, czego Ci życzę.

  #3 14.09.2015 22:44

@Kylek: Czasami nie można. Urządzenie może np. znajdować się 300km od Ciebie a kartę SD musisz wcześniej przygotować i wysłać. I ta karta ma działać. To ważne dla tych, którzy stosują karty SD nie tylko do aparatów fotograficznych.

  #2 27.05.2015 16:16

Kolego Kylek a z poziomu urządzenia możesz formatować z nadpisywaniem? Nie. Ja właśnie takiego programu szukałem.

Kylek   7 #1 24.03.2015 09:43

Jakby nie można było sformatować takiej karty z poziomu urządzenia, w którym będzie ona zainstalowana (co zresztą zalecają producenci chociażby aparatów)... Nie rozumiem idei tworzenia niektórych programów.