r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

SD Formatter 4.0

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

SD Formatter to niewielkie narzędzie przeznaczone do formatowania kart pamięci typu SD, SDHC oraz SDXC, które stosowane są m.in. w telefonach, tabletach, aparatach fotograficznych itp. Umożliwia ono łatwe i wygodne usunięcie pełnej zawartości wspomnianych nośników z poziomu systemu Windows oraz Mac OS.

Galeria programu

Program oferuje 3 tryby formatowania - szybki, pełny oraz pełny z funkcją nadpisywania (pozwalający trwale usunąć dane z karty pamięci). W odróżnieniu od mechanizmu formatowania wbudowanego w systemach operacyjnych narzędzie to jest w pełni zgodne ze specyfikacją i standardami obsługiwanych kart pamięci, a zdaniem jego twórców stosowanie SD Formattera pozwala dłużej cieszyć się wysoką wydajnością pracy magazynu danych.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Jak zainstalować Androida na Raspberry Pi

0
OPROGRAMOWANIE 09.11.2016 | Krzysztof Fiedor (Kristov_pl)

Instalacja Androida na Raspberry Pi jest bardzo prosta i w zasadzie ogranicza się do pobrania i zainstalowania kilku aplikacji. Uporządkowaliśmy to wszystko, zachęcamy do oglądania, w opisie znajdziecie natomiast linki do proponowanych w materiale programów. Zacząć należy od przygotowania karty SD, która pewnie już niejeden obraz widziała i mogą pojawić się problemy z jej sformatowanie pod systemem Windows. Pomocny okaże się program SD Formater. Mając już gotową kartę możemy przystąpić do pobrania obrazu z Androidem - najnowszą wersję znajdziecie na stronie Geek Till It Hertz, waga przed…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #4 22.11.2016 16:51

@Kylek: Na szczęście ograniczone horyzonty można poszerzać, czego Ci życzę.

  #3 14.09.2015 22:44

@Kylek: Czasami nie można. Urządzenie może np. znajdować się 300km od Ciebie a kartę SD musisz wcześniej przygotować i wysłać. I ta karta ma działać. To ważne dla tych, którzy stosują karty SD nie tylko do aparatów fotograficznych.

  #2 27.05.2015 16:16

Kolego Kylek a z poziomu urządzenia możesz formatować z nadpisywaniem? Nie. Ja właśnie takiego programu szukałem.

Kylek   6 #1 24.03.2015 09:43

Jakby nie można było sformatować takiej karty z poziomu urządzenia, w którym będzie ona zainstalowana (co zresztą zalecają producenci chociażby aparatów)... Nie rozumiem idei tworzenia niektórych programów.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.