SIV (System Information Viewer) SIV (System Information Viewer) 5.55

Strona główna Windows Narzędzia Testowanie i diagnostyka
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

SIV (System Information Viewer) to niewielkie i zarazem bezpłatne narzędzie wyświetlające szczegółowe informacje odnośnie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Aplikacja wyświetla wszystko na temat systemu operacyjnego, sieci lokalnej i połączenia internetowego.

Program nie wymaga instalacji i może być uruchamiany bezpośrednio z dysku twardego lub innych nośników danych podłączanych przez złącze USB (pendrive, karty pamięci i zewnętrzne dyski twarde). SIV (System Information Viewer) to znakomite narzędzie do odczytywania najważniejszych informacji i parametrów poszczególnych podzespołów zamontowanych w komputerze.

SIV (System Information Viewer) odczytuje nazwę komputera, grupę roboczą, aktualną godzinę i dokładną datę. Oprócz tego wyświetla wszystko odnośnie pamięci wirtualnej i fizycznej, procesora (taktowanie, ilość rdzeni oraz zużycie CPU). To nie wszystko! Aplikacja wyświetla też dokładną temperaturę pracy procesora, wartość napięć i energię, a także podaje pełną nazwę płyty głównej, karty graficznej, muzycznej i sieciowej.

Użytkownicy mogą również sprawdzić niezbędne informacje o połączeniu internetowym (bezprzewodowym i przewodowym), odczytać parametry dysku przy użyciu technologii S.M.A.R.T, a także sprawdzić stan baterii w laptopie lub innym urządzeniu przenośnym. Program wyświetla też listę zainstalowanych sterowników w systemie, usług i innych aktywnych procesów. Poza tym posiada narzędzia do odczytywania uruchomionych portów TCP/UDP i zarządzania poszczególnymi podzespołami zainstalowanymi w komputerze.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!