STRAFE Speed Zone V2

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

STRAFE Speed Zone V2 to specjalna bezpłatna wersja dynamicznej strzelanki, która została sfinansowana ze zbiórki społecznościowej. W odróżnieniu od głównej gry, nie mamy tu do dyspozycji nieskończonej liczby generowanych losowo poziomów, bo i zabawa sprowadza się nieco do czego innego. Etap potraktować należy jako trasę, którą trzeba pokonać w jak najszybszym czasie, oczywiście zachowując przy tym życie.

Projekt został przygotowany, aby jeszcze bardziej spopularyzować sięgającą do korzeni nurtu FPS propozycję z umyślnie lekko kanciastą i rozpikselowaną grafiką. Na początku biegu wybieramy jedną z dostępnych broni, potrzebnych do eliminowania wrogów. Każda posiada dwa tryby strzału. Wykorzystując możliwości systemu, sięgającego mechaniki z Quake 2, będziemy m.in. skakać na rakietach, by szybciej pognać do celu.

Walka z czasem nie ustępuje pola starciom ze zmasowanymi siłami przeciwników. Mało tego, tylko po wyeliminowaniu praktycznie wszystkich nieprzyjaciół na poziomie otworzy się wyjście z etapu, więc boju po prostu nie da się uniknąć. Pomocne na pewno będą wybuchające beczki, regeneracja życia czy panele dające cenne sekundy. STRAFE naprawdę posiada tą słódką iskrę, która cechowała najwybitniejsze stare strzelanki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!